• Informacje na temat:

  znaleźć klika

Artykuły na temat: znaleźć klika
 • "Jakie życie, taka płyta"

  THS Klika to formacja utworzona pod koniec lat 90. na warszawskim osiedlu Gocław. W skład zespołu wchodzą Roman, Suja oraz DJ Def. Możecie ich kojarzyć z gościnnych zwrotek między innymi na takich płytach, jak "Klucz" Hemp Gru, "Raport z osiedla" i "Wk**wione bity" Volta oraz na "Klasyku" Bez Cenzury. W listopadzie 2006 roku nakładem Prosto ukazała się ich pierwsza debiutancka płyta na legalu

 • Komu Oscar za charakteryzację?

  Amerykańska Akademia Filmowa wytypowała 7 filmów, które ubiegać się będą o nominację do Oscara w kategorii "najlepsza charakteryzacja".

 • Wokalistka The Cranberries solo

  "Are You Listening?" pyta Dolores O'Riordan, wokalistka pamiętana z The Cranberries, jednej z najbardziej popularnych grup lat 90. XX wieku. To zarazem tytuł jej debiutanckiej solowej płyty, która ukaże się 7 maja.

 • MTV nominuje "300"

  Film "300" , jeden z największych przebojów kinowych ostatnich miesięcy, otrzymał w tym roku najwięcej nominacji do MTV Movie Awards. Produkcja ma szanse na nagrody aż w pięciu kategoriach.

 • Urodziny Miasta Muzyki

  Miasto Muzyki skończyło wczoraj trzy lata. Dawno przestaliśmy raczkować, pewnie stanęliśmy na nogi i dopiero teraz pokażemy, na co nas stać.

 • "To ja jestem złą osobą"

  W 2006 roku grupa Within Temptation otrzymała nagrodę World Music Award dla najlepiej sprzedającego się holenderskiego wykonawcy. Są spore szanse, że za sprawą płyty "The Heart Of Everything" (premiera 12 marca 2007 roku) grupa jeszcze umocni swoją pozycję na muzycznej scenie. Wobec milczenia grupy Nightwish formacja dowodzona przez seksowną wokalistkę Sharon den Adel i gitarzystę Roberta Westerholta bez problemu może zdominować scenę symfonicznego metalu. - Komponowaliśmy i nagrywaliśmy z...

 • "Poszerzony zasięg możliwości"

  Kid Koala, czyli 22-letni Kanadyjczyk Eric Yick-Keung San, to rzadki ewenement na scenie muzycznej. Jest mistrzem scratchowania, ale potrafi wykorzystywać gramofony do maksimum ich możliwości, a nawet jeszcze dalej. Debiutancki album Kida, "Carpal Tunnel Syndrome", narobił sporego zamieszania w branży, powodując, że cały muzyczny świat zwrócił na niego szczególną uwagę. Z okazji występu Kid Koala w Polsce, rozmawiał z nim Madage.

 • "Wierzę w miłość"

  Andrzej Piaseczny płytą "15 dni" podsumowuje swoją, trwającą już 15 lat, karierę muzyczną. Najpierw z zespołem Mafia, później z Robertem Chojnackim, a następnie już zupełnie samodzielnie był stale obecny na polskiej scenie. W rozmowie z Emilią Chmielińską Piasek opowiada o swojej największej motywacji i rozlicza się z serwisami plotka rskimi.

 • "Nasz rap jest inny"

  Utwór "Dla mnie masz stajla" Trzeciego Wymiaru był w 2004 roku katowany przez radio i telewizję do granic możliwości. Za nim poszły kolejne przeboje: "Dostosowany", "Skamienieli", "Piętnastu MC's", a wałbrzyski skład awansował do krajowej hiphopowej czołówki - przynajmniej jeśli chodzi o popularność. Dlatego wielu fanów zaskoczył pewnie pilotujący drugi legal Trzeciego Wymiaru "Inni niż wszyscy" (2006) singel "Wuuuf", który diametralnie różnił się od "wakacyjnego" "Dla mnie masz stajla". O...

Wideo na temat: znaleźć klika
 • Lewiatan

  Kola mieszka z młodą żona Lilą i nastoletnim synem Romą w małym miasteczku nad morzem w północnej Rosji. Ma stary drewniany dom, położony nad zatoką, który odziedziczył po ojcu. Mer miasteczka Wadim Szelewiat, w którego gabinecie wisi na ścianie portret Władimira Putina, wygrał z Kolą sprawę sądową i zamierza wyrzucić go z domu. Na pomoc przybywa Dimitri – znajomy prawnik z Moskwy, który wie jak uratować majątek Koli. Rozpoczyna się walka o przetrwanie ze skorumpowaną strukturą władzy, która...

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.