• Informacje na temat:

  znaleźć odpowiedniego

Artykuły na temat: znaleźć odpowiedniego
 • Marta Wierzbicka: Trudno jest znaleźć drugą połówkę

  Zdaniem Marty Wierzbickiej młodzi ludzie zbyt szybko rezygnują obecnie ze związku - gdy tylko pojawiają się pierwsze problemy. Mają też bardzo wysokie oczekiwania, dlatego długo poszukują odpowiedniego partnera. Gwieździe "Na Wspólnej" podoba się, że o skomplikowanych relacjach uczuciowych, i wynikających z nich problemach takich jak próby samobójcze czy uzależnienia, coraz częściej opowiadają...

 • Każdy musi znaleźć własną drogę

  ..."Każdy musi znaleźć własną drogę. Ważne, by nie zaprzepaścić drugiej szansy" - powiedział w jednym z wywiadów Matthew McConaughey, a to w jego przypadku bardzo trafne spostrzeżenie. Matthew McConaughey jest z zawodu prawnikiem. Zanim stał się jedną z największych gwiazd Hollywood, pracował przez rok w Australii w firmie prawniczej. Podobał mu się ten zawód i sporo nauczył się przez kilka lat...

 • Przystanek Woodstock: Co można znaleźć w błocie?

  To się po prostu zdarza - każdy może zgubić coś wartościowego na festiwalu. Zamiast wpadać w panikę należy niezwłocznie udać się do biura rzeczy znalezionych, gdzie trafiają woodstockowe zguby. Najczęściej lądują tam dokumenty, portfele, plecaki, ale zdarzają się też bardziej oryginalne rzeczy.

 • Mila Kunis marzy o dzieciach

  Amerykańska aktorka Mila Kunis, choć jest aktualnie singielką, coraz częściej myśli o dzieciach. Chciałaby je jak najszybciej urodzić, ale wie, że najpierw musi znaleźć sobie odpowiedniego partnera.

 • Marduk bez Fredrika

  Z blackmetalowym zespołem Marduk rozstał się perkusista Fredrik Andersson, który ponoć zrezygnował w ogóle z kariery muzyka i postanowił znaleźć sobie "normalną pracę". Nie wiadomo jeszcze, czy Szwedzi znaleźli już odpowiedniego następcę.

 • Oddział Zamknięty: Webmaster poszukiwany

  Zespół Oddział Zamknięty planuje uruchomienie nowej witryny internetowej. Problem w tym, że nie może znaleźć odpowiedniego webmastera. Kłopoty z jego znalezieniem nie będą na szczęście miały wpływu na aktywność koncertową grupy.

 • Britney Spears wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Gwiazda ma jednak poważny problem

  Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Britney Spears. Z początkiem roku odwołała ona swoją rezydenturę w Las Vegas i udała się na leczenie do szpitala psychiatrycznego. Choć jej stan się nieco poprawił i może teraz wyjść do domu, lekarze nadal mają problem w opracowaniu odpowiedniego leczenia dla wokalistki.

 • Audioslave: Teledysk a la U2

  Okazuje się, że znalezienie odpowiedniego reżysera klipu nie zawsze jest łatwe. Zespół Audioslave odrzucał po kolei każdą z nadesłanych przez wytwórnię propozycji. W końcu grupa wzięła sprawę w swoje ręce i sama postanowiła znaleźć artystę, który nakręciłby film do piosenki "Like A Stone". Wybór padł w końcu na Meierta Avisa, twórcę najsłynniejszych wideoklipów U2.

 • "Diuna": Ekipa filmowa mieszkała w luksusach

  ...tytuł brzmi 'Dune' , więc trzeba było znaleźć prawdziwe wydmy" - stwierdził reżyser.

 • Metal Hammer Festival 2017: Różnorodnie, ale zawsze ciekawie (relacja, zdjęcia)

  Chociaż do czynienia mieliśmy z festiwalem ciężkiej muzyki gitarowej, trudno było znaleźć punkty wspólne między poszczególnymi zespołami występującymi 21 lipca w Katowicach na Metal Hammer Festival 2017. Być może właśnie przez tę różnorodność wydarzenie można zaliczyć do wyjątkowo udanych.

Zdjęcia na temat: znaleźć odpowiedniego
Wideo na temat: znaleźć odpowiedniego
 • Marta Wierzbicka: Trudno jest znaleźć drugą połówkę

  Zdaniem Marty Wierzbickiej młodzi ludzie zbyt szybko rezygnują obecnie ze związku - gdy tylko pojawiają się pierwsze problemy. Mają też bardzo wysokie oczekiwania, dlatego długo poszukują odpowiedniego partnera.

 • Macademian Girl nie może znaleźć faceta

  Zdaniem blogerki na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment, więc jeśli do tej pory nie udało jej się założyć rodziny, to widocznie nie jest to jeszcze jej czas. Macademian Girl wierzy, że w przyszłości będzie dobrą żoną i matką. Na razie dba o to, by przez liczne projekty zawodowe nie ucierpiały jej stosunki z rodziną i przyjaciółmi. Nie przejmuje się kolejnymi urodzinami, bo jak podkreśla, dopiero po trzydziestce, a nawet po czterdziestce zaczyna się prawdziwe życie.

 • "Przyjaciółki": Andrzej uczy Roberta podrywać kobiety!

  mężowi Ingi, że trudno w tych czasach znaleźć mu odpowiednią partnerkę. Andrzej postanawia nauczyć mniej doświadczonego kolegę, jak teraz powinno się zdobywać kobiety. Robert jest zachwycony jego

Dyskusje na temat: znaleźć odpowiedniego
 • Re: "Demakijaż": Blanka Lipińska

  Nawet grafomanię można wypromować, wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego Weinsteina i później już z górki "kariera". Twarz jak meblościanka z lat 70tych, na wysoki połysk !

 • Re: "Na sygnale": Gabi zmusi Banacha, by poszedł na terapię?

  Niekoniecznie, zależy jaka forma, stadium i przebieg. Ponadto, poza farmakologią, pomaga też terapia - powiem prosto - gadaniem. I tu psycholog może pomóc. Problem jedynie w tym, żeby znaleźć odpowiedniego.

 • Re: Katarzyna Dąbrowska: Pasja jak narkotyk

  Jak widzę AdWi to robi się mi nie dobrze.. Za Falkowiczem też nie przepadam,bo widać że Falkowicz idzie na dno. więc myślę że Wiki powinna odejść z LG i znaleźć sobie dla siebie odpowiedniego faceta, który da jej prawdziwą miłość i bezpieczeństwo.