• Informacje na temat:

  znaleźć podpis

Artykuły na temat: znaleźć podpis
 • Klaudia Halejcio pokazała zmysłowy film z tajemniczym mężczyzną. Podpis: Chyba nas poniosło!

  Klaudia pomimo pandemii jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Od pewnego czasu na jej profilu możemy znaleźć masę żartobliwych filmików, którymi aktorka próbuje wywołać uśmiech na(...). Ostatni post nie pozostawia wątpliwości, że między nimi jest coś więcej.  Na udostępnionym filmie Klaudia siedzi między nogami partnera i w zębach podaje mu kieliszek z winem.  Podpis: „Chyba nas...

 • Pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka

  W poniedziałek, 2 lutego, w rodzinnych Michałkowicach odbędzie się pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka, lidera Śląskiej Grupy Bluesowej.

 • ...oraz fanami. Na facebookowym profilu brytyjskiej monarchii można znaleźć zdjęcia wykonane przez oficjalnego królewskiego fotografa, Johna Stillwellla. „To był ich pierwszy urlop całą czwórką i pierwsze ferie, podczas których dzieci mogły pobawić się w śniegu” – możemy wyczytać w podpisie pod fotkami.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Na Instagramie męża Anji Rubik (33 l.), Sashy Knezevicia (34 l.), możemy znaleźć zdjęcia oraz filmiki z pewnym mężczyzną. W sieci zawrzało od plotek!

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Pierwsza miłość

  Przyjaciele wracają do górskiej chaty po wstępnych poszukiwaniach Miksera. Niestety, nie udało się znaleźć żadnego znaku, który wskazywałby im trop, gdzie...

 • "Druga strona muru" : Druga strona medalu

  Los uchodźcy wszędzie i zawsze jest taki sam - nieciekawy. Film Christiana Schwochowcha nie wnosi do tematu nic nowego, może poza przypomnieniem, że uchodźcami byli niegdyś sami Europejczycy.

 • Jolanta Kwaśniewska ofiarą podsłuchów CBA! Szokujące, co wyciekło!

  Kilka lat temu CBA postanowiło znaleźć haki na Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. Chciano im udowodnić, że para prezydencka zataiła fakt, że są właścicielami willi w Kazimierzu Dolnym.  Swego czasu  było o tym bardzo głośno. Ostatecznie żadnych dowodów nie udało się jednak znaleźć i sprawę umorzono.  Niedawno wszystko wróciło za sprawą "spowiedzi" agenta Tomka, który wyznał, że jego...

 • Tłum fanów zgromadził się w środę, 11 października, w Bielsku-Białej, by otrzymać autograf na najnowszym krążku zespołu Golec uOrkiestra. Aby jednak podpisy braci Łukasza i Pawła Golców znalazł się na egzemplarzu płyty "Golec uOrkiestra 2", wcześniej trzeba było złożyć podpis pod projektem ustawy o Fundacji Edukacji Narodowej.

Wideo na temat: znaleźć podpis
 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.