• Informacje na temat:

  znane aktorki na plazy

Artykuły na temat: znane aktorki na plazy
 • Olga Bończyk: Wielkanoc w bikini na plaży w Miami

  Wokalistka i aktorka Olga Bończyk na Instagramie opublikowała serię wielkanocnych zdjęć z plaży w Miami.

 • Natalie Portman na plaży

  Ostatni raz na dużym ekranie widzieliśmy Natalie Portman w 2011 roku w "Thorze", kolejną rolą aktorki będzie zaś występ w... sequelu ekranizacji Marvela. Z tym większą radością przyjęliśmy występ gwiazdy w 2-minutowym filmiku "Illusions & Mirrors".

 • Nieznana twarz Marylin Monroe

  ...aktorki to media, działające pod naciskiem wytwórni filmowych stworzyły jej wizerunek, jako kobiety radosnej i promiennej, sugerując jednocześnie, że jest niezbyt rozgarniętą blondynką. (...) A jednak(...) aktorki. Sporą część tomu stanowią wiersze Marylin, które pisała przez całe życie. Nie są to perły literatury, raczej poetyckie próby zapisania ulotnych nastrojów, osobiste wyznania. A jednak Artur...

 • Charlie Puth i Bella Thorne są parą? Wokalista dementuje

  Znany z przeboju "See You Again" wokalista Charlie Puth dał się sfotografować na plaży z wokalistką i aktorką Bellą Thorne. Ujęcia trzymających się za ręce dały pole do spekulacji, że tworzą oni nową gwiazdorską parę.

 • Anna Powierza pokazała się topless

  Annę Powierzę wiele osób zna głównie ze względu na rolę Czesławy Kot-Kurzawskiej w serialu TVP "Klan". Ostatnio aktorka bardzo się zmieniła, a o swoich kolejnych projektach i codzienności chętnie opowiada wiernym fanom na Instagramie. Kilka dni temu wypoczywała na krótkim urlopie nad polskim morzem. Kadrami z plaży podzieliła się z wielbicielami. Wśród komentarzy znajdziemy wiele pochlebnych opinii i wyrazów zachwytu!

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.

 • Gwiazdy "Czystej krwi" małżeństwem

  Znani z serialu "Czysta krew" ("True Blood") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę, 21 sierpnia, ślub, podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

 • Agata Kulesza muzą włoskiego reżysera

  .... W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej nagrody, znanego z komediowego przeboju "Jeszcze dalej niż Północ" - Kada Merada...

 • Kino i plaża

  Plaża kojarzy się nam głównie z wakacjami i leniwym wygrzewaniem się na słońcu. Dla filmowców to jednak przestrzeń, którą można wykorzystać w różnych gatunkach - w melodramacie, komedii oraz horrorze. Oto kilka wyjątkowych filmów, których akcja (lub jej część) osadzona jest na plaży w czasie wakacji. Znalazły się na niej klasyki kina, jest też jeden z najgorszych filmów w historii.

 • Idealni na wakacje

  Były już piękne aktorki , przyszedł i czas na aktorów. Prezentujemy wam dziesięciu przystojnych i zdolnych gwiazdorów, którzy w ostatnich miesiącach rozgrzewają Hollywood do czerwoności. Nieraz(...) Emma Stone. Znacznie krócej w "Fabryce Snów" budzi sensację Chris Hemsworth , starszy brat równie znanego Liama (seria "Igrzyska śmierci") i młodszy nieco mniej popularnego Luke’a...