• Informacje na temat:

  znane aktorki po ciąży

Artykuły na temat: znane aktorki po ciąży
 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.

 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  W 8. odcinku 4. serii "Komisarza Alexa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwie znakomite aktorki - Gabrielę Muskałę i Grażynę Zielińską. Grane przez nie sąsiadki nie będą za sobą przepadały, a gdy jedna z nich posądzi drugą o porwanie niemowlęcia, skoczą sobie do oczu!

 • Olga Kalicka w ciąży. Aktorka podzieliła się wiadomością na Instagramie

  Olga Kalicka jest w ciąży. Tą radosną nowiną aktorka, grająca w serialach "rodzinka.pl" i "M jak miłość", podzieliła się na swoim Instagramie.

 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  Joanna Moro już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą! Aktorka ma już dwóch synów: Mikołaja oraz Jeremiego, a niebawem na świecie powita kolejną pociechę. Chociaż informację o ciąży, Moro wyjawiła(...) mnóstwo podziękowań i komplementów skierowanych w stronę aktorki. "Pięknie Pani napisała; ma Pani przepiękne ciało i z brzuszkiem wygląda Pani bosko, Gratuluję", "Pięknie Pani wygląda, ciąża służy...

 • Ciężarna aktorka miała wypadek

  Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka Tori Spelling uczestniczyła w poniedziałek, 13 czerwca, w wypadku samochodowym. Gwiazda straciła kontrolę nad pojazdem, uciekając przed natrętnym paparazzo i wjechała w budynek szkoły.

 • Andżelika Piechowiak chciałaby, żeby jej córka kiedyś została aktorką

  Mimo szóstego miesiąca ciąży Andżelika Piechowiak nie rezygnuje z pracy i wciąż można ją zobaczyć na teatralnej scenie. Aktorka zdradza, że podczas przedstawienia mocno reaguje również(...) w teatrze doskonale czuje się również jej maleństwo. - To szósty miesiąc ciąży, ale czuje, że dziewczynka jest aktywna, mocno się przewraca i boksuje ze mną. Zresztą na spektaklu również...

 • Weronika Rosati jest w ciąży!

  Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski oczekują pierwszego dziecka! Informację potwierdziła menedżerka gwiazdy.

 • Joe Jonas i Sophie Turner zostali rodzicami po raz pierwszy. Znamy płeć i imię dziecka

  W Los Angeles na świat przyszła córka Joe Jonasa z grupy Jonas Brothers i aktorki znanej z serialu "Gra o tron" Sophie Turner. To pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary.

Zdjęcia na temat: znane aktorki po ciąży
Wideo na temat: znane aktorki po ciąży
 • Kolejna aktorka "M jak miłość" jest w ciąży!

  Pierwsze dziecko Jadwigi Gryn, aktorki znanej m.in. z "M jak miłość" czy "Plebanii", przyjdzie na świat w maju. Gwiazda zdradza, że będzie to córeczka. Przyznaje też, że ciąża diametralnie zmieniła jej tryb życia. Teraz potrzebuje więcej odpoczynku i chwil wytchnienia. Ale jednocześnie żałuje, że scenarzyści piszą za mało ról, w których doskonale mogłyby się sprawdzić właśnie aktorki w ciąży.