• Informacje na temat:

  znane gwiazdy z tatuażami

Artykuły na temat: znane gwiazdy z tatuażami
 • Gwiazda lubi tatuaże ze swoim wizerunkiem

  Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne dziwnie się czuje, gdy widzi u fanów tatuaże ze swoją podobizną. Jednocześnie takie ozdoby ciała bardzo schlebiają gwieździe. Avril sama jest fanką tatuaży.

 • Miley Cyrus i Cody Simpson są parą? Gorące zdjęcia, tatuaże i kwitnąca miłość

  Miley Cyrus, odkąd rozstała się z Liamem Hemsworthem, nie dała sobie czasu, by pobyć sama, ale co rusz zmienia partnerki i partnerów. Po głośnym romansie z Kailtynn Carter gwiazda od kilku tygodni intensywnie randkuje z Codym Simpsonem, chętnie pokazując wspólne, nierzadko gorące zdjęcia i nagrania.

 • "Furioza": Hollywoodzkie metamorfozy polskich gwiazd

  Widzowie 22. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczą opartą na faktach historię rozgrywającą się w środowisku kibiców. Gośćmi przedpremierowego pokazu specjalnego będą: reżyser Cyprian Olencki oraz aktorzy: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Łukasz Simlat, Janusz Chabior i Sebastian Stankiewicz.

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  .... Może dlatego, że czuję spokój i nie przewiduję żadnych ostrych zwrotów w moim życiu. Rozmawiał Wojciech Skrok Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu...

 • Usuwa tatuaże. To boli!

  Wytatuowany niemal od stóp do głów gwiazdor muzyki hip hop Pharrell Williams rozpoczął właśnie bolesny proces usuwania artystycznych ozdób ze swojego ciała.

 • Rooney Mara wciąż chce grać "dziewczynę z tatuażem"

  Mimo wiadomości o planowanym reboocie serii o "dziewczynie z tatuażem" i poszukiwaniach nowej odtwórczyni głównej roli, gwiazda pierwszej części, Rooney Mara, twierdzi, że bardzo chętnie kontynuowałaby pracę nad cyklem.

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  W oczekiwaniu na premierę "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat - gwiazdy filmu dają pokaz siły i scenicznego temperamentu. Agnieszka Dygant boksuje w worek niczym rasowa zawodniczka MMA. Na worku z "kinder-niespodzianką" kilogramy i pot wyciska Tomasz Karolak. Do tego "bad boy" Maciej Zakościelny, który publicznie pokazuje światu nowy, gangsterski...

 • 70 lat Cher: Gwiazda gwiazd

  ...rozpoczęło się ogromne zainteresowanie "kontrowersyjną Cher" - 40-latką z tatuażami, licznymi romansami (w tym z Tomem Cruisem i Valem Kilmerem), otwarcie przyznającą się do operacji plastycznych. Idealna(...). Atakujący limfocyty B wirus kazał Cher przystopować i odrzucić kilka świetnych pierwszoplanowych ról (np. "Thelma i Louise"), a spragnieni widoku gwiazdy fani mogli oglądać ją jedynie sporadycznie, jako...

 • Popek: Wygram "Taniec z Gwiazdami"

  - Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza cza cza! Wygram ten program - Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, zapowiada walkę o Kryształową Kulę.

 • Popek uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"

  Popek, popularny raper i zawodnik MMA, sprawdzi się na parkiecie. Artysta, znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, ostatnio uczestnik gal KSW, zdecydował się podjąć kolejne wyzwanie i przyjął zaproszenie do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".