• Informacje na temat:

  znane pary w tvp

Artykuły na temat: znane pary w tvp
 • Pamiętacie "Czar par"? Kultowy program wraca na antenę TVP!

  Po 23 latach przerwy na antenę TVP powraca "Czar par". Ostatni odcinek kultowego programu został wyemitowany w styczniu 1996 roku. "Czar par" w nowej odsłonie powróci tej jesieni. Castingi już wystartowały!

 • Poznaliśmy nowego prowadzącego "Czar Par"

  Kultowy program "Czar par" po 23 latach wraca na antenę TVP. Stacja zdradziła właśnie, kto poprowadzi show w nowej odsłonie. Gospodarzem program został dziennikarz TVP Sport, Maciej Kurzajewski.

 • Wiosenna ramówka TVP

  Dwa nowe seriale "Za marzenia" i "Leśniczówka" oraz niezwykłe show "Big Music Quiz" ze Sławomirem w roli prowadzącego, a także nowe sezony ulubionych seriali czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej. W czwartek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP.

 • Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  ...prowadzącego. Dziewięć miesięcy później Ibisz znów wcielił się w prowadzącego. Tyle, że wiózł swoim samochodem do ślubu parę młodych dziennikarzy TVP, Paulinę Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. W ten sposób(...) z tysiąca, jakie zgłosiły się na casting. "Te pary są w pewien sposób przekrojem Polski, naszego społeczeństwo. To są ludzie w różnym wieku, różnych profesji, ale wszystkie te pary - odniosłem...

 • Para znana z "Sanatorium miłości" jednak razem?

  Chociaż od zakończenia pierwszej edycji programu "Sanatorium miłości" minęło już trochę czasu, to widzowie wciąż chętnie sprawdzają, co słychać u jego uczestników. W szczególności sporym zainteresowaniem cieszą się dalsze losy Małgorzaty i Marka, czyli pary, która wprawdzie w show stworzyła związek, lecz następnie zdecydowała się na rozstanie. Czyżby uczucie między seniorami właśnie odżyło?

 • Jesień 2019 w TVP: "Czar par", "The Voice Senior", "Wkręceni w randkę", "Rolnik szuka żony"

  Reaktywowany po 23 latach program "Czar par", pierwsza edycja "The Voice Senior", program randkowy "Wkręceni w randkę" - to niektóre nowości w ramówce TVP na jesień 2019 r. Telewizja publiczna zapowiedziała również kontynuację znanych już widzom seriali i programów.

 • Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zaręczona. Wszystko zdradziła w "Pytaniu na śniadanie" w TVP

  Szykują się kolejne zmiany w życiu Magdy Narożnej, wokalistki discopolowej grupy Piękni i Młodzi. Gwiazda zdradziła je w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP.

 • Sylwester z Dwójką w Zakopanem: Znamy gwiazdy imprezy TVP!

  Voice of Poland": Mateusz Grędziński i Weronika Curyło , oraz zagraniczni goście: znana z piłkarskiego przeboju Oceana , Boney M. , Loona i Dr. Alban . Koncert poprowadzą dwie pary(...) Krupową - urokliwy teren w samym centrum Zakopanego. "Czasem najgenialniejsze pomysły są na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba się po nie schylić - mówił podczas konferencji prezes TVP Jacek Kurski...

 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  ...sukcesem TVP.

 • "Dance, Dance, Dance": Kto poprowadzi z Tomaszem Kammelem show TVP?

  ...innym - zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi(...), musicali i filmów tanecznych". W każdym odcinku pary prezentowały wspólny układ oraz choreografię solową. Pierwsza edycja programu zadebiutowała w TVP2 w marcu 2019 roku. Na fotelach jurorskich zasiedli...