• Informacje na temat:

  znane sportsmenki

Artykuły na temat: znane sportsmenki
 • Aleksandra Kwaśniewska zakpiła z pomnika znanej sportsmenki! Będzie afera?

  ...rzeczywistej urody sportsmenki. Niektórzy twierdzą, że rzeźba nawet obraża mistrzynię. A wy co myślicie? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Cyrk już bez Wydry

  W czwartkowym odcinku "Gwiezdnego cyrku", 10 kwietnia, odpadł Szymon Wydra, lider grupy Carpe Diem, ostatnio znany głównie z zamiłowania do fok i pajęczyn.

 • Agnieszka Radwańska: Ślubu udzieli jej znany duchowny!

  ...rodziców sportsmenki. Ksiądz Tadeusz stanął również w jej obronie, kiedy wzięła udział w kontrowersyjnej sesji, gdzie pozowała nago. Na tenisistkę spadł wtedy grad zarzutów. Organizatorzy akcji "Nie...

 • Bachleda najseksowniejszą Polką!

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką w tym wyjątkowym zbiorze jest aktorka Alicja Bachleda-Curuś.

 • Policjantki i policjanci

  Kobieta zgłasza, że o mały włos nie została rozjechana przez szaleńca. To znana w Polsce sportsmenka, która w przeszłości miała już kłopoty z niezrównoważonym...

 • Maja Włoszczowska w "rodzince.pl"

  Maja Włoszczowska była gościem specjalnym na planie jednego z odcinków serialu "Rodzinka.pl".

 • Znana sportsmenka jak zwykle bezkonkurencyjna...

 • Przegląd filmów z Czyżewską

  Od 25 czerwca do 1 lipca w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się przegląd twórczości jednej z legend polskiego kina lat 60. Elżbiety Czyżewskiej, która zmarła kilka dni temu w Nowym Jorku.

 • Otylia Jędrzejczak (33 l.) i jej partner Paweł niebawem zostaną rodzicami. Sportsmenka postanowiła wykorzystać czas do rozwiązania na... napisanie swojej pierwszej książki! Przy okazji na swoim Instagramie "zdradziła" płeć dziecka!

 • Niebezpieczna i seksowna jak Sharon Stone

  W tym tygodniu Tiger Woods przyznał się publicznie do związku z Lindsey Vonn. Teraz czołowy golfista świata ma powody do niepokoju. Jego nowa partnerka odsłoniła niebezpieczne oblicze. Uwodzi zmysłowo niczym jej idolka Sharon Stone w "Nagim instynkcie".

Zdjęcia na temat: znane sportsmenki
Wideo na temat: znane sportsmenki
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...