• Informacje na temat:

  znani projektanci

Artykuły na temat: znani projektanci
 • Aneta Kręglicka i "Projektanci na strat"

  ..., a nawet sami zorganizować autorski pokaz mody swoich kreacji. Każde zadanie nadzorowali znani projektanci. Dlatego show będzie miało gwiazdorską obsadę, m.in. duet BOHOBOCO czy Bartek Michalec z ZUO(...)Była miss Polski Marcelina Zawadzka to dobry duch programu "Projektanci na strat". Wspierała uczestników, ale była też pierwszą recenzentką ich projektów. To ona trzymała stronę uczestników. Jurorzy...

 • Znany projektant dla Lidii

  Wiadomo już, kto przygotuje kreację dla Lidii Kopani, polskiej reprezentantki na konkurs Eurowizji.

 • Projektanci mody wpędzili Bebe Rexhe w kompleksy. Gwiazda opowiedziała o depresji

  O Bebe Rexhy zrobiło się głośno w tym roku, tuż przed galą Grammy, kiedy opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, jak kolejni projektanci odmawiają stworzenia dla niej sukni dlatego, że jest za gruba. Bebe nagrała wtedy film, w którym w mocnych słowach wypowiedziała się o projektantach twierdząc, że przez nich kobiety, które noszą normalne rozmiary wpadają w kompleksy, gdyż dostają...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Projektanci powiedzieli, że Bebe Rexha jest za gruba. Demi Levato wspiera wokalistkę

  Po tym, jak Bebe Rexha podzieliła się informacją, że projektanci odmawiają przygotowania dla niej kreacji na rozdanie Grammy twierdząc, że jest za gruba, wsparła ją m.in. wokalistka Demi Lovato. Napisało też do niej wielu projektantów, oferując pomoc i swoją pracę.

 • Powstaje biograficzny film o Marianne Faithfull. Znamy reżysera

  Kolejna gwiazda muzyki doczeka się wkrótce swojej filmowej biografii. Tym razem na celowniku filmowców znalazła się Marianne Faithfull, w której rolę wcieli się Lucy Boynton. Powstający właśnie film wyreżyseruje Ian Bonhôte, twórca uznanego filmu dokumentalnego o projektancie mody Alexandrze McQueenie.

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  ..., wykonanie i prezentacja. Inspiracją mogą być dla nich projektanci z pierwszej edycji show, którzy już dziś mogą poszczycić się autorskimi kolekcjami, własnymi pokazami mody, butikami, sklepami online...

 • Projektanci czekają na Paris

  Bez makijażu, bez stylistów od układania włosów, bez gorących kreacji wieczorowych... Paris Hilton przebywa za kratkami w pomarańczowym kombinezonie więziennym, jednak według potwierdzonych informacji upadła diva już teraz otrzymuje propozycje od najlepszych światowych projektantów, którzy pragną zastąpić jej pomarańczowe wdzianko najmodniejszym asortymentem swoich nowych kreacji, gdy tylko opuści mury więzienne.

 • Filmowy hołd dla projektanta-samobójcy

  Arystokratka Daphne Guinness wystąpiła w filmie, który ma być hołdem dla jej nieżyjącego przyjaciela, Alexandra McQueena. Guinnes zawsze była jedną z najwierniejszych fanek projektantka, a także jego muzą.

 • Projektant Tom Ford pracuje nad kolejnym filmem

  Amerykański kreator mody, Tom Ford, znów stanie za kamerą. Pracuje nad thrillerem według książki, której tytułu na razie nie chce wyjawić. Ukończył już scenariusz. Do tej pory Ford nakręcił jeden film - "Samotnego mężczyznę". Obraz ten zdobył wiele wyróżnień.

Zdjęcia na temat: znani projektanci
Wideo na temat: znani projektanci
 • Ewa Pacuła: Uwielbiam ubrania od projektantów. Nie znam kobiety, która nie lubi

  Ewa Pacuła jest miłośniczką luksusowych ubrań od znanych projektantów. Nie unika jednak także sieciówek. Jej zdaniem o indywidualnym stylu świadczy właśnie umiejętność ciekawego zestawiania ekskluzywnych ubrań z tańszymi, zakupionymi w popularnych sklepach. – Uwielbiam ubrania od projektantów, nie znam kobiety, która ich nie lubi. Lubię polskich projektantów, zagranicznych, wszystkie ciuchy lubię. Im więcej, tym lepiej – mówi Ewa Pacuła.

 • Zuzanna Bijoch o zarobkach modelek: 100 tys. dolarów za zdjęcie

  Modelka Zuzanna Bijoch opowiedziała w programie "20 m2 Łukasza" o zarobkach modelek. Jak stwierdziła, znani projektanci nie muszą dużo płacić, bo wiedzą, że modelki i tak będą chciały uczestniczyć w ich pokazach. Podkreśliła jednak, że w tym środowisku można zarobić naprawdę duże pieniądze. "Ten świat rządzi się bardzo nieregularnymi prawami. Możesz nie dostać nic za cały dzień pracy, albo 100

 • Monika Zamachowska: Moda nie jest jej mocną stroną

  Monika Zamachowska stara się ubierać zgodnie z obowiązującymi trendami. Nie ukrywa, że nie zna się na modzie, dlatego korzysta z pomocy stylistów i projektantów.