• Informacje na temat:

  znany polski fotograf

Artykuły na temat: znany polski fotograf
 • "Fotograf" od 9 stycznia w kinach

  Aleksandr Bałujew, Adam Woronowicz i Tomasz Kot znaleźli się w polsko-rosyjskiej obsadzie nowego filmu Waldemara Krzystka. Opowiadający o pościgu za seryjnym mordercą thriller "Fotograf", z akcją osadzoną w Legnicy i w Moskwie, trafi do kin w najbliższy piątek, 9 stycznia.

 • Gajos fotograf

  W ramach obchodów 60-lecia Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, za tydzień - 15 czerwca - otwarta zostanie wystawa fotografii autorstwa znanego polskiego aktora Janusza Gajosa ( "Tam i z powrotem" , "PitBull" , serial "Czterej pancerni i pies" ). Na ekspozycję składa się kilkadziesiąt zdjęć wykonanych przez niego w ciągu ostatnich lat.

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

 • Marek Karewicz nie żyje. Słynny fotograf i dziennikarz miał 80 lat

  Marek Karewicz, polski fotograf, dziennikarz muzyczny, prezenter, autor wielu okładek płytowych oraz promotor muzyki jazzowej zmarł w wieku 80 lat. Pracował z największymi gwiazdami nie tylko polskiej sceny muzycznej.

 • FPFF w Gdyni 2018: Znamy jurorów

  Znamy już nazwiska jurorów, którzy zdecydują o nagrodach w trzech konkursach filmowych podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: Konkursie Głównym, Konkursie Inne Spojrzenie i Konkursie Filmów Krótkometrażowych.

 • Rock na Bagnie 2018: Znamy szczegóły

  ...zdjęć początków polskiego punka można było oglądać  w 2017 r. Tym razem Wasążnik będzie fotografował uczestników festiwalu i mieszkańców Goniądza z niedźwiedziem, który jest herbem miasta. W czwartek(...) wywiady z muzykami i gośćmi festiwalu, wystawy fotograficzne, spotkania i projekcje wyjątkowych filmów, kiermasz regionalnego jedzenia i piękny Biebrzański Park Narodowy na wyciągnięcie ręki" - czytamy...

 • "Praktycznie nieznany reżyser"

  Plakaty, grafiki, fotografie, rysunki oraz rekwizyty do filmów animowanych reżysera Waleriana Borowczyka można od poniedziałku oglądać na retrospektywnej wystawie artysty w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszego uczestnika

  ...uczestników show". Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat. Od ośmiu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracuje ze znanymi markami modowymi. Fotografie z jej wizerunkiem były publikowane m.in. w takich czasopismach jak "Cosmopolitan", "Fashion Magazine", "Glamour" czy "Playboy". Kubicka jest drugą polska modelką, której zdjęcia...

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  ...związani z modą i modelingiem. W pierwszej polskiej edycji programu "#Supermodelka Plus Size" za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka(...) doświadczeń zawodowych. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach...

Zdjęcia na temat: znany polski fotograf