• Informacje na temat:

  zoe saldana

Artykuły na temat: zoe saldana
 • Naga Zoe Saldana

  Zoe Saldana nie ma nic do ukrycia. 34-letnia gwiazda filmu "W ciemność: Star Trek" odsłoniła swe wdzięki w fotograficznej sesji dla magazynu "Allure".

 • Zoe Saldana: Nietypowa?

  Kiedy James Cameron, reżyser "Avatara", obsadził Zoe Saldanę w roli smukłej wojowniczki Neytiri o skórze w kolorze kobaltowego błękitu, wielu ludzi zareagowało na ten fakt zasadniczym pytaniem: "Kto to jest?".

 • Zoe Saldana zagra Ninę Simone

  Zoe Saldana, znana widzom na całym świecie z ról w "Avatarze" i "Star Treku", wcieli się w wokalistkę Ninę Simone. Zdjęcia do filmu ruszą w październiku.

 • Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") od kilku tygodni kręci film biograficzny o Ninie Simone. Wybór aktorki do roli wielkiej diwy jazzu został skrytykowany zarówno przez córkę artystki, jak i piosenkarkę Indię Arie. Fani Simone również są niezadowoleni.

 • Zoe Saldana wraca do gwiazd

  Kiedy James Cameron, reżyser "Avatara", obsadził ją w roli smukłej wojowniczki Neytiri, wielu ludzi zareagowało pytaniem: "Kto to jest?". A Zoe Saldana miała już na koncie role w kilku głośnych filmach - m.in. w "Piratach z Karaibów: Klątwie Czarnej Perły" (2003) i "Terminalu" Stevena Spielberga (2004). Teraz powraca w roli Nyoty Uhury w drugiej odsłonie "Star Treka".

 • Zoe Saldana dla roli odizolowała się od najbliższych

  Podczas przygotowań do roli w biograficznym filmie "Nina", Zoe Saldana postanowiła na trzy miesiące wyprowadzić się od najbliższych. Uznała, ze pomoże jej to w wiarygodnym przedstawieniu swej bohaterki Niny Simone.

 • Zoe Saldana jako Nina Simone nie spodobała się fanom i spadkobiercom jej dorobku?

  W sieci zadebiutował trailer filmu "Nina", opowiadający losy legendarnej wokalistki, autorki tekstów i pianistki Niny Simone. W roli głównej zobaczyć będzie można Zoe Saldanę, co jednak nie podoba się internautom.

 • Saldana w "Dziecku Rosemary" u Holland

  Zoe Saldana, znana widzom z filmów "Avatar" i "Star Trek", przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy "Dziecko Rosemary". Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

 • Gwiazda "Avatara" u boku Bale'a

  Zoe Saldana, znana przede wszystkim z roli Neytiri w "Avatarze", dołączy do ekipy filmu "Out of the Furnace". Aktorka zagra była żonę Christiana Bale'a.

 • Zadebiutowały jako reżyserki

  Eva Longoria, Zoe Saldana i Olivia Wilde pokazały się z innej strony. Aktorki zadebiutowały po drugiej stronie kamery w ramach akcji Glamour Reel Moments i wyreżyserowały trzy krótkie filmy, ukazujące historie różnych kobiet.

Zdjęcia na temat: zoe saldana
Wideo na temat: zoe saldana
 • Mąż Zoe Saldany po ślubie przyjął jej nazwisko!

  Para pobrała się w tajemnicy w czerwcu 2013 roku w Londynie. Marco Perego, obecnie Marco Saldana, to zwolennik i propagator feminizmu. Aktorka przyznała, że próbowała przekonać go, by jednak nie zmieniał nazwiska. On jednak stwierdził, że nie przykłada wagi do tego, co powiedzą inni. Małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami dwóch bliżniąt, urodzonych w 2014 roku. (CNN Newsource/x-news)