• Informacje na temat:

  zofia czerwińska w międzyzdrojach

Artykuły na temat: zofia czerwińska w międzyzdrojach
 • Nie żyje Zofia Czerwińska. Aktorka miała 85 lat

  Nie żyje Zofia Czerwińska. Do historii polskiego kina przeszły jej role w takich produkcjach, jak "Miś", "Czterdziestolatek" czy "Alternatywy 4". Aktorka zmarła w środę, 13 marca, w Warszawie. Miała 85 lat.

 • Zofia Czerwińska: Niezłe ze mnie ziółko!

  Ma charyzmę, wielki talent aktorski i niezwykłe poczucie humoru. Zofia Czerwińska zawsze mówi to, co myśli. Znamy ją z seriali "Alternatywy 4" i "Czterdziestolatek", filmu "Miś" oraz setek innych świetnych ról. Od niedawna gra w "Pierwszej miłości".

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Spektakle, koncerty, wystawy i cieszące się dużą popularnością wśród publiczności spotkania z artystami to tylko niektóre z atrakcji rozpoczynającego się w środę, 4 lipca, 17. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • 17. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  W środę do późnego wieczora do Hotelu Amber, który jak co roku jest hotelem festiwalowym zjeżdzali aktorzy i ludzie kultury. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in.: Olaf Lubaszenko, Zofia Czerwińska(...), Zbigniew Preisner, Krzysztof Kieślowski, Gustaw Holoubek). Jutro do tej plejady dołączy kolejnych sześciu. Będą to: Zofia Czerwińska, Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Waldemar...