• Informacje na temat:

  żółkowska joanna

Artykuły na temat: żółkowska joanna
 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Joanna Żółkowska: Nie dla Facebooka

  Zagrała pani ponad 100 ról, widzowie kojarzą panią jednak głównie z postacią Anny Surmacz. Nie czuje się pani trochę zaszufladkowana? Joanna Żółkowska: - Nie, a nawet jeżeli tak jest, nie ma w tym nic złego. Nie wszyscy muszą chodzić do teatru. Niektórzy znają mnie z roli Anny, niektórzy z innych, a niektórzy w ogóle. Nie mam na to wpływu, więc się nad tym nie zastanawiam. Aktor jest...

 • Joanna Żółkowska: Z córką w serialu

  ...jedni mnie kochają, a inni nie za bardzo. Byłam na to przygotowana. Absolutnie! - pani Joanna używa typowego dla swojej postaci zwrotu. Jest aktorką z prawdziwego powołania. Już jako dziecko marzyła, by(...) aktora Jacka Woszczerowicza. Nastoletnia Joanna wyrecytowała przed nim "Żonę Wacia" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zachwycony piękną recytacją aktor kazał jej natychmiast zdawać do szkoły...

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • Matka i córka na scenie i w życiu

  Trwają ostatnie próby do spektaklu Roberta Glińskiego "Po co są matki". Na scenie Teatru Polonia wystąpią znane m.in. z "Klanu" Joanna Żółkowska i Paulina Holtz.

 • Nocne rozmowy z Różczką

  Znamy obsadę ciekawie zapowiadającej się komedii romantycznej przyszłego roku. Obok Magdaleny Różczki i Marcina Dobrocińskiego w "Rozmowach Nocą" występują również Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Hanna Śleszyńska, Joanna Żółkowska, Sambor Czarnota i Michał Piela. Film zobaczymy na dużym ekranie 15 lutego 2008 roku.

 • Nowa komedia Wereśniaka

  Grabowski zagra Mańka, który ma być połączeniem współczesnego Kargula, Drzymały i Janosika. U jego boku wystąpi Joanna Żółkowska - jako Gieńka Kosela, uniwersalna gospodyni, która oprócz typowych...

 • Przystanek Woodstock 2015: Teatr 6. piętro powraca

  ...... i bohaterowie sztuki, państwo Riggs: Phyllis ( Joanna Żółkowska ), wybitna psychoanalityczka po pięćdziesiątce, kobieta władcza i błyskotliwa, oraz jej pięćdziesięciokilkuletni mąż Sam ( Wojciech(...) 1 sierpnia o godzinie 13:30 z twórcami spektaklu. Na pytania młodych ludzi odpowiadać będą: Eugeniusz Korin - reżyser, a także obsada spektaklu: Michalina Sosna, Joanna Żółkowska, Małgorzata...

 • Teatr - pasja rodzinna

  Olgę Bończyk, Joannę Żółkowską, Cezarego Żaka, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Annę Dereszowską i Dariusza Kordka będzie można zobaczyć na scenie podczas 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Rodzinnych "Teatr - pasja rodzinna", który rozpoczyna się w poniedziałek w Pile (Wielkopolskie).

 • Liszowska zamiast Cichopek!

  Kasia Cichopek już nie pojawi się u boku Krzysztofa Ibisza, aby prowadzić muzyczne show "jak Oni śpiewają". Zastąpi ją... Joanna Liszowska, laureatka drugiej edycji programu.

Zdjęcia na temat: żółkowska joanna
 • Joanna Żółkowska
 • Joanna Żółkowska
Dyskusje na temat: żółkowska joanna