• Informacje na temat:

  żołnierz z "must be the music"

Artykuły na temat: żołnierz z "must be the music"
 • Śpiewający policjant w "Must Be The Music"

  Czy ściskający kciuki koledzy z komendy pomogli? U nas możecie zobaczyć przedpremierowo fragment niedzielnego (24 marca) odcinka "Must Be The Music".

 • Kto wygra "Must Be The Music 6"?

  Wydaje się, że tym razem wytypować zwycięzcę szóstej edycji "Must Be The Music" powinno być łatwiej, bo w finale wystąpi sześciu, a nie dziesięciu uczestników.

 • "Must Be The Music": Rusza walka o finał

  W niedzielę (7 października) odbędzie się pierwszy półfinał "Must Be The Music. Tylko muzyka". Dwóch finalistów wskażą swoimi głosami telewidzowie.

 • Z "Mam talent" do "Must Be The Music"

  Jednym z objawień niedzielnego (9 września) odcinka "Must Be The Music" był śpiewający arię Przemysław Radziszewski, były żołnierz zawodowy, pamiętany z programu "Śpiewaj i walcz". Do dalszego etapu awansował również m.in. Mateusz Ziółko, finalista pierwszej edycji "Mam talent".

 • "Must Be The Music": Do czego się przywalić?

  Niemal wszyscy półfinaliści dostali komplet głosów na "tak" od jurorów, ale na tym etapie decydują już widzowie. To za ich sprawą do finału awansowali 13-letni gitarzysta Maciej Krystkowiak i były żołnierz zawodowy Przemysław Radziszewski.

 • Finał "Must Be The Music": Czarny pas w aikido i występ z Celine Dion

  W niedzielę (4 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • "Must Be The Music": Dogrywka dla Tomasza Kowalskiego

  Zwycięzcą czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" został obdarzony mocnym, rockowym głosem Tomasz Kowalski.

 • "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  Ma na imię Marek. Jest byłym żołnierzem. I jak sam przyznaje, wyszkolił blisko 15 tys. żołnierzy. Czy zachwyci jurorów programu "Tylko taniec"? Show Polsatu wraca na antenę już w najbliższy piątek!

 • Niska oglądalność rozrywkowych show

  ...w tym paśmie "Ranczo". Dużo słabiej od "MasterChefa" wypadło muzyczne show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the Music". Pierwszy odcinek czwartej serii programu śledziło 2,77 mln osób. Jeszcze gorzej(...) mln widzów) i Polsacie ("Byliśmy żołnierzami", 1,03 mln widzów). Gorzej poradził sobie także prezentowany w TVP2 "Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach", którego dwie odsłony przyciągnęły odpowiednio...

 • Weekend przed telewizorem

  ...rozrywkę. "Tylko muzyka. Must be the music" to muzyczne show, w którym szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności mają zarówno soliści, jak i zespoły, wokaliści, ale i wirtuozi wszelkiego typu(...) kryminalnego serialu Jedynka zaprosi swoich widzów na film sensacyjny "Con-Air - lot skazańców" (godz. 21:20 ). Jego główny bohater - Cameron Poe to eks-żołnierz, który został skazany na 8 lat więzienia...

Wideo na temat: żołnierz z "must be the music"