• Informacje na temat:

  żona adamczyka

Artykuły na temat: żona adamczyka
 • "Mayday": Woronowicz bije Adamczyka

  ...ryglowanie drzwi i próba ocalenia życia - a przynajmniej ręki, którą chce ci złamać jeden z gangsterów. Przestraszona żona (Anna Dereszowska) się dobija, głównemu bohaterowi (Piotr Adamczyk) życie(...) o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że...

 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Adamczyk w filmie swojej żony

  Piotr Adamczyk z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie pracy na planie filmu, który wyreżyseruje... jego żona. Kate Rozz już jakiś czas temu złożyła w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej wniosek o dofinansowanie swojej pierwszej filmowej produkcji.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • "Naznaczony" Adamczyk

  Znana jest już fabuła serial u "Naznaczony". W roli głównej zobaczymy Piotra Adamczyka. Film utrzymany będzie w tajemniczym klimacie, porównywanym do "Lost. Zagubieni" czy "Z Archiwum X".

 • Dygant pobiła Adamczyka

  "Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz" - o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

 • Kazadi dziewczyną Adamczyka

  We wchodzącej w piątek na ekrany naszych kin komedii "Święty interes" Macieja Wojtyszki, obok Piotra Adamczyka i Adama Woronowicza zobaczymy Patricię Kazadi.

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz?

  Znowu się o nim mówi. Piotr Adamczyk zagrał w filmie kinowym, dostał rolę w nowym serialu, a na dodatek poturbował swoją nową dziewczynę...

 • ..., uczciwa, czyli taka, z którą Marcin w życiu by się nie umówił. Eureka! Idealna byłaby żona Pawła. Ten jednak zdecydowanie protestuje. Co o granych przez siebie postaciach sądzą głowni bohaterowie tego(...) Ani i Marcina w pewnym momencie się zbiegną. On będzie zabiegał o nią i kłamał jak z nut, ponieważ potrzebna mu będzie żona, i to szybko. Ona naiwnie uwierzy w jego miłość i dobre chęci. Kto kogo...

 • Adamczyk jest "Naznaczony"

  Producenci serial owi odchodzą powoli od taniego kiczu. Jesienią zobaczymy serial, którego w Polsce jeszcze nie było.

Zdjęcia na temat: żona adamczyka
Wideo na temat: żona adamczyka
Dyskusje na temat: żona adamczyka
 • Re: "Sama słodycz": Poznajcie bohaterów nowego serialu TVN

  Ja lubię Adamczyka - ale serial rzeczywiście tragiczny, postacie kobiece straszne - Patrycja irytująca, mamusia tragiczna, ta była żona głównego bohatera koszmar, i fryzjerka też , obejżałam jeden odcinek w skala mojej irytacji an zachowanie bohaterów w skali 1 - 10 to 10. Dno, Dno, Dno.

 • Re: Czy to koniec ich małżeństwa?

  Niech znika ona jest nikim, reporterzyny ją postawili na podium, dla mnie to tylko żona Adamczyka i ją to wkurza ,myślała, że będzie błyszczała a tu nic,a jej gust oj dziwaczny. Baba stara ma dzieci niech je wychowuje może być na Arktyce .Może stary mąż ja przyjmie ponownie