• Informacje na temat:

  żona adamczyka piotra

Artykuły na temat: żona adamczyka piotra
 • Piotr Adamczyk przeżył chwile grozy! Jego żona miała poważny wypadek!

  Piotr Adamczyk wystraszył się nie na żarty. Gdy jego żona wypadła z zakrętu, przed oczami miał najgorsze scenariusze.

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Piotr Adamczyk: Czym zajmuje się jego nowa żona?

  ..., w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, młodziutka żona Adamczyka niedawno obroniła tytuł magistra z dyplomem anglojęzycznym i została specjalistą marketingu cyfrowego i poszukiwaczem trendów. - To nowa(...) szkolno-teatralne doświadczenie, którego nie mam. W Ameryce liczy się jedynie czy mam talent - opowiada. Ukochana Piotra chodzi na zajęcia do Margie Haber Studio trzy razy w tygodniu po kilka...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Piotr Adamczyk: W sieci pojawiły się niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu!

  Mimo że Piotr Adamczyk (48 l.) wziął ślub w lipcu ubiegłego roku, to nikt nie widział jeszcze zdjęć z tego szczególnego dnia. Jednak z okazji pierwszej rocznicy ceremonii, żona Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak (28 l.), postanowiła pokazać w końcu kilka fotografii z tej wyjątkowej chwili.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Piotr Adamczyk ma powody do radości. Żona opublikowała fotkę i posypały się gratulacje!

  Informacja o ślubie Piotra Adamczyka (47 l.) zaskoczyła fanów. Aktor związał się w czerwcu z młodszą o dziewiętnaście lat, Karoliną Szymczak (28 l.). Teraz oboje mają powody do radości. Modelka zamieściła ostatnio w social mediach post, pod którym posypały się gratulacje!

 • "Przygoda" w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  Przed nami kolejna premiera Teatru Telewizji. 1 grudnia o godz. 20.25 na antenie TVP1 zobaczymy sztukę Sándora Máraiego "Przygoda" wg scenariusza i w reżyserii Jana Englerta.

 • Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, opublikowała wzruszający wpis. Radość!

  .... O jego związku z Karoliną Szymczak wciąż wiadomo niewiele. Para jest już po ślubie. Ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy.  Ważną datą dla Karoliny i Piotra jest 9 grudnia. To właśnie wtedy, trzy(...) i prowokuje do refleksji. Ja tak mam od trzech lat" - napisała.  Z kolei w jednym z hasztagów nazwała Adamczyka "swoim mężem". Nie ma zatem chyba już żadnych wątpliwości, że ona i aktor są małżeństwem...

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

Zdjęcia na temat: żona adamczyka piotra
Wideo na temat: żona adamczyka piotra
 • Kate Rozz: W domu nie jemy mięsa

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, pokazała paryski targ, na którym zazwyczaj robi zakupy.

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...