• Informacje na temat:

  żona anna

Artykuły na temat: żona anna
 • Tomasz Sekielski: Schudł dzięki żonie

  Małżeństwo Sekielskich zdecydowanie jest wzorem do naśladowania przez każdą parę. Ostatnio wypowiedzieli się o recepcie na udany związek małżeński w wywiadzie dla "Vivy!". Okazuje się, że oboje są dla siebie nieocenionym wsparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Szczególnie gdy w grę wchodzi walka o zdrowie. To właśnie żona Anna zmotywowała Tomasza Sekielskiego do walki z nadwagą.

 • Anna Starmach: Jako żona czuję się wspaniale

  Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi - mówi Anna Starmach. Zapewnia, że doskonale czuje się w roli żony i ma nadzieję, że stan poślubnej euforii będzie trwał jeszcze długo. Twierdzi też, że ceremonia ślubna i wesele były takie, jakie sobie wymarzyła.

 • Anna Karwan musi tańczyć jeszcze lepiej

  Zdaniem Iwony Pavlović, w pierwszym odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" obok Julii Wieniawy poradziła sobie najlepiej. Nic dziwnego - u boku Janka Klimenta taneczne partnerki po prostu rozkwitają! Niestety - jak sama przyznaje - presja jest ogromna. Jak Anna Karwan poradzi sobie ze stresem i... walcem wiedeńskim w drugim odcinku tanecznego show Polsatu?

 • Anne Hathaway była żoną... Szekspira

  Internauci nie przestają zaskakiwać, a kolejne ciekawostki wyciągane na światło dzienne mogą zadziwić. Podobnie jest z historią Anne Hathaway i Williama Szekspira. Czy coś ich łączy? Zdecydowanie tak!

 • Anna Czartoryska-Niemczycka udostępnia płytę "Euforia / Panika"

  ..."Wydaje się, że euforia i panika leżą na przeciwległych biegunach, ale to właśnie sprawia, że są wzajemnym odbiciem" - mówi aktorka, wokalistka, uczestniczka trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna Czartoryska-Niemczycka. W związku z pandemią koronawirusa postanowiła wypuścić do sieci trzymaną w szufladzie płytę "Euforia / Panika".

 • Anna Karina nie żyje. Aktorka miała 79 lat

  Anna Karina, aktorka pochodząca z Danii aktorka, muza i żona Jean-Luca Godarda, zmarła w sobotę, 15 grudnia, na raka w paryskim szpitalu. Miała 79 lat.

 • Anna Karwan: Mam nadzieję, że w programie "Taniec z gwiazdami" przestanę się wstydzić

  Trwa 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem o Kryształową Kulę walczy między innymi wokalistka Anna Karwan. Tłumaczy, że uczestnictwo w programie jest dla niej dużym wyzwaniem. Na parkiecie musi bowiem zmierzyć się ze swoimi słabościami i kompleksami. Wierzy, że po zakończeniu show będzie bardziej pewna siebie i świadoma swojej kobiecości.

 • Anna Korcz kończy 50 lat

  ...​Anna Korcz obchodzi w poniedziałek, 30 lipca, 50. urodziny. Znana z roli w serialu "Na Wspólnej" artystka ma za sobą nieudane małżeństwo i zdiagnozowaną nerwicę wegetatywną. "Rzeczywiście spotkało mnie w życiu wiele złego. Na szczęście jakoś stanęłam na nogi" - wyznała kilka lat temu w wywiadzie.

 • Wiśniewski zabrania żonie?

  Dlaczego Anna Wiśniewska nie wydała jeszcze solowej płyty?

 • Anna Lewandowska w "Hell's Kitchen"

  Już we wtorek, 7 marca, Anna Lewandowska pojawi się w kulinarnym show Polsatu. Uczestnicy będą bardzo zaskoczeni niespodzianką, którą przygotowała im żona Roberta Lewandowskiego.

Zdjęcia na temat: żona anna
 • Anna i Robert Lewandowscy na Octoberfest!
Wideo na temat: żona anna
 • Anna Starmach: Jako żona czuję się wspaniale

  Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi - mówi Anna Starmach. Zapewnia, że doskonale czuje się w roli żony i ma nadzieję, że stan poślubnej euforii będzie trwał jeszcze długo.

 • Anna Lewandowska w "Hell's Kitchen"

  Już we wtorek, 7 marca, Anna Lewandowska pojawi się w kulinarnym show Polsatu. Uczestnicy będą bardzo zaskoczeni niespodzianką, którą przygotowała im żona Roberta Lewandowskiego.

 • Żona Ciechowskiego o książce Potockiej: Fikcja

  Anna Skrobiszewska, żona Grzegorza Ciechowskiego, ustosunkowała się do faktów zawartych w książce Małgorzaty Potockiej opowiadającej o jej życiu z muzykiem. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: żona anna