• Informacje na temat:

  żona arnolda

Artykuły na temat: żona arnolda
 • Arnold Schwarzenegger żałuje rozwodu?!

  W 2011 roku aktor wywołał skandal, o którym przez długi czas było głośno w mediach. To wtedy wyszło na jaw, że w przeszłości miał romans z gospodynią domową, a owocem tego związku jest jego 17-letni dziś syn. Żona Schwarzeneggera, Maria Shriver, wprawdzie dała mu drugą szansę, jednak ostatecznie małżeństwa nie udało się uratować. Aktor bije się teraz w pierś i o otwarcie mówi, że rozpad...

 • Znana aktorka zaczynała jako call girl

  Znakomity nowojorski reżyser Peter Bogdanovich wraca w wielkim stylu, porywając nas do świata marzeń o wielkiej sławie. Garść trafnych obserwacji, świeży dowcip i znakomici aktorzy!

 • Arnold Schwarzenegger: To już definitywny koniec jego małżeństwa!

  Arnold Schwarzenegger (67 l.) i jego żona Maria Shriver (58 l.) już w grudniu otrzymają rozwód.

 • Joe Cocker nie żyje. Miał 70 lat

  W poniedziałek 22 grudnia zmarł brytyjski wokalista Joe Cocker. Obdarzony charakterystycznym głosem mistrz coverów (i nie tylko) miał 70 lat.

 • Żona Schwarzeneggera podjęła decyzję

  Pomimo ostatnich, druzgocących rewelacji na temat Arnolda Schwarzeneggera , jego żona, Maria Shriver , nie chce żywić urazy. Zdradzona kobieta tego samego oczekuje od czworga swoich dzieci.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Żona Schwarzeneggera przerwała milczenie

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się męża, Arnolda Schwarzeneggera , że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

 • Wyznania żony Schwarzeneggera

  Przez 14 lat małżeństwo Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver, wywodzącej się ze słynnego rodu Kennedych, owiane było tajemnicą. Żadne z małżonków nie zdradzało sekretów życia rodzinnego. I oto niedawno w księgarniach amerykańskich pojawiła się autobiografia żony aktora "Dziesięć rzeczy, o których nie wiedziałam", która szybko stała się bestsellerem.

 • Świat według Kiepskich

  Wielki niepokój wzbudza w Ferdku zaprzestanie przez jego sąsiada, Arnolda Boczka korzystania ze wspólnej toalety na piętrze Kiepskich. Zaistniała sytuacja...

 • Żona Schwarzeneggera przemówiła

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się jej męża, Arnolda Schwarzeneggera, że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

Zdjęcia na temat: żona arnolda
Wideo na temat: żona arnolda
 • Schwarzenegger ujawnia romanse i nieślubne dziecko

  Podczas wizyty na noszącym jego imię wydziale politologii Uniwersytetu Południowej Kalifornii Arnold Schwarzenegger mówił o mającej wkrótce ukazać się w księgarniach swojej autobiografii. Były gubernator Kalifornii opisuje w niej pikantne szczegóły swojego życia - m.in. fakt, że zdradzał swoją żonę i miał dziecko z pokojówką (CNN Newsource/x-news).

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...