• Informacje na temat:

  żona banderasa

Artykuły na temat: żona banderasa
 • Antonio Banderas w filmie "Strzelaj i wiej'

  ...27 lipca na ekrany polskich kin trafi sensacyjna komedia "Strzelaj i wiej" z głównymi rolami Antonia Banderasa ("Desperado", "Maczeta zabija") i Olgi Kurylenko ("007 Quantum of Solace", "Śmierć Stalina").

 • Banderas: Kocham brać to, na co mam ochotę

  Z reżyserem Robertem Rodriguezem, z którym Banderasa łączy wieloletnia przyjaźń, aktor nakręcił już pięć filmów, w tym "Małych agentów" i "Desperado" . "Po prostu uwielbiam z nim pracować. I tak(...) rozumieć, że to co widzi to tylko wspomnienie i że jego żona została zamordowana przez zlego gościa, którym w filmie jest Willem Dafoe" - powiedział Benderas. Zdjęcia do filmu "Once Upon a Time in...

 • Banderas: Polki poznaję po... znaczkach

  Antonio Banderas wyznał, że chce odwiedzić Polskę jesienią.

 • Banderas: Nie jestem kretyńskim symbolem seksu

  Nie chce niczego, na co nie zasłużyłem, ale kiedy oferują mi więcej pieniędzy, nie będę przecież odmawiał - twierdzi Antonio Banderas.

 • Antonio Banderas w Alei Sław

  ..."To wielki honor i przywilej. I pomyśleć, że przyjechałem do tego kraju i tego miasta (Los Angeles -przyp. red.) 16 lat temu praktycznie bez grosza przy duszy" - powiedział Banderas. Hiszpański aktor podziękował także swojej żonie, aktorce Melanie Griffith ( "8 dni" , "Pracująca dziewczyna" ), która jest żoną Banderasa już od 9 lat - poinformował serwis BBC. To może być początek dobrej passy...

 • Emma Thompson i Antonio Banderas w Argentynie

  Antonio Banderas zagra dyrektora dziecięcego teatru, Carlosa Ruede, którego żona, dziennikarka (w tej roli Emma Thompson), znika w tajemniczych okolicznościach. Po kilku dniach bohater dowiaduje się, że jego żona została zatrzymana przez huntę wojskową za napisanie serii kontrowersyjnych artykułów o dyktatorskim rządzie. Film "Imagining Argentina" powstanie na podstawie powieści Lawrence'a...

 • Polka z De Niro, Banderasem i Jolie

  Ma dwie wielkie pasje - dziennikarstwo i aktorstwo. Dla "Dzień Dobry TVN" rozmawia z zagranicznymi gwiazdami kina, a w "M jak miłość" gra Monikę.

 • Z kim związana jest jego żona?

  Laura Linney, Antonio Banderas i Romola Garai to kolejne gwiazdy, które dołączyły do obsady nowego filmu Richarda Eyre'a, twórcy słynnych "Notatek o skandalu".

 • Almodovar zaczyna nowy film

  Hiszpański reżyser Pedro Almodovar rozpoczyna w poniedziałek zdjęcia do swego nowego filmu "Piel que habito" ("Skóra, którą zamieszkuję"), z udziałem Antonio Banderasa i Marisy Paredes.

 • Internetowa działalność Melanie Griffith

  Melanie Griffith, gwiazda filmów "Pracująca dziewczyna" i "Świadek mimo woli", prywatnie żona Antonio Banderasa, stworzyła kobiecy zespół do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu wizerunku sławnych aktorek w Internecie. Między innymi z tego powodu w ubiegłym roku Melanie założyła własną firmę "One World Networks".

Zdjęcia na temat: żona banderasa
Dyskusje na temat: żona banderasa
 • Salma Hayek i Antonio Banderas -...

  Widać,że bardzo się lubią.Ciekawe co powiedziała by na to żona Banderasa widząc te przytulanki,całusy we włosy-to wg mnie bardzo intymny gest.A tak w ogóle to ta para bardzo do siebie pasuje,super razem wyglądają.