• Informacje na temat:

  żona bawi się z mężem

Artykuły na temat: żona bawi się z mężem
 • Tak Justyna Żyła bawi się na wakacjach. Już nie tęskni za mężem?

  Justyna Żyła (30 l.) chyba powoli godzi się z tym, że jej mąż, Piotr Żyła (31 l.) zostawił ją i dzieci. Justyna stara się ułożyć sobie życie na nowo i właśnie wybrała się z pociechami na wakacje.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Marina Łuczenko (27 l.) relaksuje się obecnie na Hawajach, a dokładniej w Honolulu. Wybrała się tam oczywiście ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym (27 l.). Okazało się jednak, że para przebywa tam ze sławnymi przyjaciółmi!

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Agnieszka Kaczorowska bawiła się w najlepsze bez męża i córki! Pokazała zdjęcie!

  Agnieszka Kaczorowska (27 l.) to szczęśliwa i oddana mama i żona. Odkąd wyszła za mąż, a potem urodziła pierwsze dziecko, wprost nie posiada się ze szczęścia. Teraz jednak pierwszy raz przyszedł czas na rozłąkę z maleństwem!

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Doda szczerze o Radku Majdanie i jego żonie!

  ...piosenkarka - co jest nowością - przestała chwalić się swoim życiem prywatnym. Chętnie pozuje z mężem do zdjęć, ale o małżeństwie mówi oszczędnie i już nie godzi się na rozmowy na intymne tematy(...) gdyby jego obecna żona pogodziła się z tym, że ja również byłam żoną Radka, miałaby świetny układ. Nie musiałaby kopiować mojego stylu, bo mogłabym oddać jej swoje ciuchy za darmo". Z kolei zapytana...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Rafał Cieszyński: Znów musi się zająć żoną

  ...– 7-letnią Zosię i 9-letniego Antka. Ale co do tego, że aktor zda go na szóstkę, nie mamy wątpliwości. Półtora roku temu, gdy żona walczyła o życie i powrót do formy po pęknięciu tętniaka w mózgu, Rafał(...)"Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią" – mogliśmy przeczytać na Instagramie aktorki.  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński (43 l.) bawili niedawno na...

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zdjęcia na temat: żona bawi się z mężem
Wideo na temat: żona bawi się z mężem
 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Falco! Cała rodzina wypoczywała na włoskiej plaży i świetnie się bawiła. Dodatkowo żona miliardera onieśmielała swoją cudowną figurą!(...)Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah