• Informacje na temat:

  żona bawi się z mężem

Artykuły na temat: żona bawi się z mężem
 • Richard Burton: Żonę kupił za milion dolarów

  ...kolejkę, ale nie zadzierał nosa. Podobnie wspominali go szwajcarscy sąsiedzi podkreślając, że zawsze pozwalał okolicznym dzieciakom bawić się w swym luksusowym samochodzie. "Pijany lub trzeźwy(...) pracują z ojcem w kopalni. Młodszymi dziećmi nie ma się kto zająć - ojciec, choć ciepły i uroczy, po pracy, zamiast do domu, woli iść do pubu. Mały Rich trafia więc na wychowanie do swej najstarszej...

 • Marcin Miller (Boys): Dlaczego nie spędzi sylwestra z żoną?

  Lider zespołu Boys podkreśla, że jego żona jest bardzo wyrozumiała i przez lata zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że ze względu na charakter jego pracy w sylwestra nie ma go w domu. Nie towarzyszy mu jednak na koncertach, bo nie przepada za medialną otoczką, jaka towarzyszy znanym osobom.

 • Żona Karola Strasburgera nie żyje

  Żona Karola Strasburgera, Irena, zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia - poinformował Fakt.pl.

 • Krzysztof Materna: Żona? Najlepsza trzecia!

  ..."! Eksternistycznie zdał egzamin reżyserski i zabrał się do pracy. Wtedy też w radiowej Trójce spotkał Wojciecha Manna. Razem poszli do bufetu i zaczęli sobie opowiadać żarty. Obaj znakomicie się bawili(...) chwilę - mówi jego żona Magdalena. To z nią od 22 lat tworzy wspaniały związek. Choć pani Magda jest młodsza o 21 lat, rozumieją się bez słów i wydaje się, że są dla siebie stworzeni. Tak w życiu, jak...

 • McCarthy jako Tammy w filmie męża

  Ben Falcone i Melissa McCarthy opowiedzieli o tym, jak powstał pomysł stworzenia komedii "Tammy". Reżyser i jego żona wspólnie pracowali nad scenariuszem i obydwoje wcielili się w filmowe postacie.

 • Przyłapała męża z facetem w łóżku?

  Była żona Davida Bowie przywołuje niesławny incydent z udziałem jej ówczesnego męża i Micka Jaggera z The Rolling Stones.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Jennifer Lawrence szykuje się do ślubu

  Wielu sławnych mężczyzn walczyło o jej serce. Żadnemu to się nie udało. Zdobył je dopiero nowojorski właściciel galerii sztuki. Jennifer Lawrence niebawem zostanie żoną Cooke'a Maroneya.

 • "Zenek": Kto pojawił się na uroczystej premierze?

  W poniedziałek, 10 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Zenek" o polskim "królu disco polo".

 • Kevin Costner: Liczy się tylko rodzina

  ...– Jaki jest przepis na szczęśliwe małżeństwo? Myślę, że zdolność mówienia "przepraszam", nawet jeśli jestem pewien, że mam rację – mówi Kevin Costner, który od 15 lat jest mężem pięknej Christine Baumgartner.

Zdjęcia na temat: żona bawi się z mężem
Wideo na temat: żona bawi się z mężem
 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Falco! Cała rodzina wypoczywała na włoskiej plaży i świetnie się bawiła. Dodatkowo żona miliardera onieśmielała swoją cudowną figurą!(...)Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah