• Informacje na temat:

  żona biustu

Artykuły na temat: żona biustu
 • Nowy biust "Mandaryny"

  Marta Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, powiększyła sobie biust. Operacja kosztowała ją blisko 10 tysięcy złotych."Mogę chodzić bez stanika" - chwali się teraz wokalistka, znana z solowej płyty "Mandaryna.com". Wiśniewska operację powiększenia biustu przeprowadziła na początku 2004 roku.

 • Jordan zmniejszy biust

  ...28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

 • Powiększyła biust, teraz żałuje

  Aktorka miała zaledwie 19 lat, gdy zdecydowała się na operację wszczepienia implantów. Teraz gwiazda i była żona Charliego Sheena żałuje szczególnie tego, że jej decyzja z przeszłości podważa jej(...) miałam 19 lat i poddałam się operacji powiększenia biustu, nie miałam wystarczającej pewności siebie, żeby tego nie robić. Do większej pewności bardzo chcę zachęcić moje córki. Pragnę, by akceptowały swoje...

 • Sharon Osbourne zmniejsza biust

  ...53-letnia Sharon Osbourne, zaledwie sześć miesięcy po operacji powiększenia sobie piersi, zamierza je... zmniejszyć. Żona i zarazem menedżerka Ozzy'ego Osbourne'a stwierdziła, że nowy rozmiar jest jednak dla niej za duży.

 • Alex Rodriguez pokazał zdjęcie 50-letniej Jennifer Lopez. Biust prawie na wierzchu

  Koncertem w Sankt Petersburgu w Rosji Jennifer Lopez zakończyła trasę "It's My Party".

 • "Inna kobieta": Imponujący biust Kate Upton

  Kiedy główna bohaterka (Cameron Diaz) dowiaduje się, że jej chłopak jest żonaty, postanawia się zemścić. Przez przypadek poznaje jego żonę (Leslie Mann) i odkrywa, że sporo je łączy. Zostają(...)... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku...

 • Zmniejszy biust na wizji

  ...się bowiem na operację plastyczną i zmniejszenie biustu. "Po wykarmieniu czterech dzieci [dwójka ze związku z McFaddenem i dwójka z obecnym mężem] potrzebuję tego. Teraz noszę rozmiar GG, a kiedy...

 • Chrissy Teigen po operacji zmniejszenia piersi. John Legend komentuje

  Modelka Chrissy Teigen poddała się operacji zmniejszenia biustu. Teraz John Legend dba o to, aby żona odpowiednio wypoczęła po zabiegu.

 • Victoria Beckham: Usunęłam implanty piersi

  Była gwiazda Spice Girls, Victoria Beckham, wróciła do naturalnego wyglądu swojego biustu.

 • Najgorzej ubrane gwiazdy

  Wielkich sensacji na liście najgorzej ubranych gwiazd, przygotowanej przez magazyn "Prima", nie było. Po raz drugi z rzędu zwyciężyła śpiewająca modelka Jordan, niedoszła kandydatka Wielkiej Brytanii na festiwalu Eurowizji, znana głównie ze swojego obfitego biustu oraz występów w reality show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!" ("Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!").

Zdjęcia na temat: żona biustu
Wideo na temat: żona biustu
 • Żona Petera Andre zmniejsza piersi

  Peter Andre z żoną Katie Price i córeczką wychodzą z kliniki w Beverly Hills 24 kwietnia. Katie konsultuowała się z lekarzem w sprawie zminiejszenia jej imponującego biustu.

 • Zmniejszy sobie biust!

  Katie Price a.k.a. Jordan, znana ze swojego wielkiego biustu żona Petera Andre, przybywa do Los Angeles, gdzie ma poddać się operacji zmniejszenia piersi. Przypatrzcie się im dobrze, niedługo będą dostępne tylko w materiałach archiwalnych.

Dyskusje na temat: żona biustu