• Informacje na temat:

  żona bon jovi

Artykuły na temat: żona bon jovi
 • Żona Jona Bon Jovi miała wypadek

  Dorothea Hurley, żona amerykańskiego rockmana Jona Bon Jovi, trafiła w sobotę (31 maja) do szpitala.

 • Bon Jovi: Gitarzysta zdradzał żonę?

  Informowaliśmy już, że Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Jeden z plotka rskich magazynów poinformował, że powodem rozstania muzyczno-filmowej pary jest 39-letnia brunetka Stephanie Heaton, była asystentka gitarzysty.

 • Jon Bon Jovi: Normalny dzięki żonie

  Jon Bon Jovi nie ma już w sobie nic z szalonego rockmana, którym był kilkanaście lat temu. Dziś jest wielką gwiazdą światowego rocka, aktorem i przede wszystkim kochającym mężem i ojcem trójki dzieci. Jak sam podkreśla, to, że nie skończył tragicznie, jak wielu jego kolegów po fachu, jest zasługą małżonki, Dorothei.

 • Bon Jovi: Perkusista został tatą

  Tico Torres, perkusista amerykańskiej grupy Bon Jovi, będzie miał w najbliższych miesiącach bardzo zajęty kalendarz. Kilka dni temu, 9 stycznia, przyszło bowiem na świat jego pierwsze dziecko.

 • Bon Jovi bez głowy

  Kariera rockmana znudziła się już Jonowi Bon Jovi, więc spróbował swoich sił na dużym ekranie. Autor "Born To Be My Baby" wystąpił w dreszczowcu "U-571", którego akcja dzieje się w czasie II wojny światowej. Aktorska profesja najwyraźniej bardzo przypadła mu do gustu. Żałuje tylko, że wycięto scenę, w której kula trafia go w głowę.

 • Jon Bon Jovi nie boi się starości

  Jonowi Bon Jovi, liderowi słynnej amerykańskiej formacji rockowej, starość i zmarszczki nie spędzają snu z powiek. Powrót zespołu na scenę po pięciu latach milczenia także nie wywołuje w nim niepokoju.

 • Jon Bon Jovi: Nie będę śpiewał w "Ally McBeal"

  Jon Bon Jovi wystąpi w dziewięciu odcinkach popularnego także w Polsce serial u "Ally McBeal". W miniony piątek, 11 stycznia, w Los Angeles, odbyła się konferencja prasowa, na którą zaproszeni zostali krytycy telewizyjni. Wziął w niej udział również lider grupy Bon Jovi. Na przyjęciu, które odbyło się wieczorem, po spotkaniu z dziennikarzami, muzyk potwierdził, że prace nad nową płytą zespołu...

 • Testament: Chuck Billy i jego żona mają koronawirusa

  Wokalista thrashmetalowej grupy Testament ogłosił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa. Poza Chuckiem Billym pozytywny test na wirus SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19 przeszła także jego żona Tiffany oraz kilku członków ekipy technicznej.

 • Bon Jovi zbiera kasę

  Zagorzały sympatyk Demokratów Jon Bon Jovi tradycyjnie włączył się kampanię prezydencką. Rockman pomógł Barackowi Obamie zebrać 3 miliony dolarów.

 • Bon Jovi: Gitarzysta w sitcomie

  Richie Sambora, gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, gościnnie wystąpił w jednym z odcinków sitcomu "Still Standing". Muzyk chyba pozazdrościł kariery aktorskiej swojej żonie Heather Locklear i liderowi grupy Jonovi Bon Jovi'emu, który ma na koncie kilka większych ról filmowych.