• Informacje na temat:

  żona cage

Artykuły na temat: żona cage
 • Nicolas Cage: Człowiek mem

  Cage wywodzi się z artystycznej rodziny. Jego ociec był scenarzystą, matka tancerką, a babcia aktorką. Z kolei wujek, Francis Ford Coppola, wyreżyserował między innymi trylogię "Ojca chrzestnego" i "Czas Apokalipsy". Chcąc samemu dojść do wszystkiego, Nicolas zmienił nazwisko - z Coppola na Cage. Wziął je od Luke'a Cage'a, jednego z superbohaterów uniwersum Marvela. Aktor jest ogromnym fanem...

 • Mściwy Nicolas Cage

  Nicolas Cage zagrał główną rolę w najnowszym filmie Rogera Donaldsona "Bóg zemsty". Laureat Oscara wcielił się w mężczyznę, który zamieszany jest w działalność grupy mścicieli, zajmujących się wymierzaniem sprawiedliwości przestępcom...

 • Cage w thrillerze Donaldsona

  ..."Bóg zemsty" - najnowszy film Rogera Donaldsona, w którym główną rolę gra Nicolas Cage, zadebiutuje w polskich kinach już 2 marca.

 • Cage mężem Kidman

  Zdobywcy Oscarów Nicolas Cage i Nicole Kidman zagrali razem w thrillerze sensacyjnym. "Trespass" w reżyserii Joela Schumachera. To opowieść o miłości, odwadze i... zdradzie.

 • Nicolas Cage został dziadkiem

  Nicolas Cage został dziadkiem. Syn gwiazdora, Weston doczekał się syna.

 • Nicolas Cage odwiedził Zgorzelec!

  Amerykański aktor Nicolas Cage( "Dzikość Serca" , "Oczy węża" ) gościł kilka godzin nad Nysą - informuje "Słowo Polskie Gazeta Wrocławska". Gwiazdor przeszedł w towarzystwie kilku osób przez most Staromiejski z niemieckiego Goerlitz do Zgorzelca i poprosił o stolik w mieszczącej się tuż przy granicy restauracji Piwnica Staromiejska. Był razem z 22- letnią żoną Alice Kim.

 • Nicolas Cage o pogodzie

  Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ) i reżyser Gore Verbinski ( "The Ring" , "Piraci z Karaibów" ) zamierzają zrealizować film obyczajowy "The Weather Man". Będzie to opowieść o telewizyjnym prezenterze pogody z Chicago, który poszukuje pracy w Nowym Jorku. Realizacja obrazu miałaby się rozpocząć w lutym, gdy aktor ukończy zdjęcia do sensacyjnej komedii "National Treasure".

 • Weekend w kinie: Marcin Dorociński zabójcą, Nicolas Cage na czele mafii

  Tylko cztery filmy trafiają na kinowe ekrany w pierwszy piątek kwietnia. W duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki" zobaczymy nieznane oblicze Marcina Dorocińskiego, z kolei w kryminalnych "Więzach krwi" nietypową stylówkę zaprezentuje Nicolas Cage. Listę premier uzupełnia niezależna amerykańska produkcja "Carrie Pilby" oraz estoński dramat "Matka".

 • Nicolas Cage powraca do życia

  Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" ) zagra w futurystycznym dreszczowcu "Back Up", nad którego scenariuszem pracuje Tom Vaughan. Film powstanie w studiu Castle Rock Pictures. Obraz określany jest jako połączenie thrillerów "Bez twarzy" i "Memento" .

 • Cage ma romans z mężatką

  Tilda Swinton dołączyła do Nicolasa Cage'a i Pierce'a Brosnana w obsadzie nowego filmu Romana Polańskiego "The Ghost".

Wideo na temat: żona cage
 • "Luke Cage": Teaser nowego serialu Netfliksa

  30 września na platformie Netflix wystartuje serial, którego głównym bohaterem będzie Luke Cage. Do tej pory Cage pojawił się w pierwszym sezonie "Jessici Jones". Wraz z premierą drugiej serii "Daredevila" Netflix postanowił udostępnić pierwszą zapowiedź produkcji. W rolę Cage'a wciela się Mike Colter ("Żona idealna").