• Informacje na temat:

  żona daniela olbrychski daniel

Artykuły na temat: żona daniela olbrychski daniel
 • Daniel Olbrychski i Monika Dzienisiewicz: Gdy się kłócili, fruwały rowery

  ...różnicy wieku - Daniel Olbrychski miał dopiero 22 lata, a jego wybranka 6 więcej. Monika Dzienisiewicz musiała jednak wcześniej rozwieść się z zakochanym w niej po uszy mężem, Włodzimierzem Wowo(...) godziny - relacjonował Olbrychski - gdy weszła moja żona, podeszła do mnie i publicznie dała mi w pysk. Znając mnie, czym prędzej odwróciła się na pięcie. Starała się iść demonstracyjnie, z godnością...

 • Elżbieta II speszyła Daniela Olbrychskiego

  W 1996 r. Polskę odwiedziła Elżbieta II. Jednym z punktów wizyty brytyjskiej monarchini było spotkanie z ludźmi kultury w Teatrze Wielkim. Wśród gości był Daniel Olbrychski. Zaliczyłby sporą gafę, gdyby z opresji nie wyratowała go jego była żona, Zuzanna Łapicka.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w grudniu odbędzie się jubileusz aktora podziwianego od lat za niezapomniane role teatralne i filmowe.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Nie żyje Jakub Olbrychski, wnuk Daniela Olbrychskiego

  ...​Jakub Olbrychski, syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego, nie żyje. O jego śmierci poinformował brat - Antoni Olbrychski. Na Facebooku zamieścił on obszerny, poruszający wpis, w którym przekazał smutne wieści.

 • Daniel Olbrychski miał wypadek

  Daniel Olbrychski miał wypadek drogowy - podało portal polsatnews.pl. Co dokładnie się stało?

 • Daniel Olbrychski spłatał figla Biance Jagger

  Na przestrzeni lat wiele kobiet marzyło o tym, żeby poznać słowiańskiego amanta, jakim był Daniel Olbrychski. Wśród nich była nawet Bianca Jagger, ikona stylu lat 70., była żona lidera Rolling Stonesów. Jednak filmowy Kmicic spłatał jej figla i zamiast na randkę, zaprosił ja do... polskiego konsulatu.

 • Daniel Olbrychski: Wciąż czuję się młody

  Daniel Olbrychski to nie tylko znakomity aktor, ale też czarujący człowiek i świetny rozmówca. Uwielbia swój zawód. Ma też inne, równie ciekawe pasje - jazdę konną oraz boks. 27 lutego będzie świętował 74. urodziny.

 • Daniel Olbrychski chwali Jolie

  To znakomita artystka, a prywatnie ciepły i serdeczny człowiek. Na planie współpracowało się z nią znakomicie - mówi o Angelinie Jolie Daniel Olbrychski. W piątek, 27 sierpnia, na nasze ekrany trafi thriller "Salt", w którym polski aktor partneruje gwieździe kina.

 • Daniel Olbrychski i butelka rumu

  Twórcy "Świata według Kiepskich" na końcówkę sezonu przygotowali naprawdę mocny akcent. W ostatnim odcinku, zatytułowanym "Moby Dick", wystąpi Daniel Olbrychski. Zagra tajemniczego Kapitana Dzwonnika(...) specjalnie po to, by stać się łupem wielorybnika i jego nieudacznych pomagierów. Daniel Olbrychski, który grywał u największych reżyserów, zahaczając także o Hollywood, bardzo chwali sobie tę przygodę, choć...

Zdjęcia na temat: żona daniela olbrychski daniel
 • Daniel Olbrychski z żoną, Krystyną Demską