• Informacje na temat:

  żona dorocińskiego marcina

Artykuły na temat: żona dorocińskiego marcina
 • Marcin Dorociński: Ucieczka na wieś!

  .... "Wyjeżdżam do Milanówka, Kłudzienka, Puszczy Piskiej" – opowiada. "Żona się śmieje, że nie umiem odpoczywać, że kładę się na trawie i zaraz zaczynam się wiercić, bo trzeba maile sprawdzić (...). A to...

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

 • Marcin Dorociński wraca z familią w rodzinne strony

  Marcin Dorociński (44 l.) i jego żona zdecydowali się na przeprowadzkę! Po latach spędzonych w stolicy aktor wyprowadza się z rodziną do nowego domu w Milanówku, gdzie się urodził.

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Marcin Dorociński: Dlaczego zamieszka właśnie tam?

  Marcin Dorociński (45 l.) i jego żona podjęli przełomową decyzję. Wraz z dziećmi opuszczają stolicę i przeprowadzają się w znacznie bardziej spokojniejsze rejony. Gdzie zamieszkają?

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Cape Town": Nowy serial z Marcinem Dorocińskim

  "Cape Town" to wyreżyserowana przez Petera Ladkaniego ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deona Meyera "Dead before dying". Serial to misterna intryga kryminalna, w której pełna napięcia akcja miesza się z humorem i dramatem.

 • Co wzrusza Dorocińskiego?

  - Odpowiem jak Miss Świata - zapowiada Marcin Dorociński, który w niedzielę, 12 października, będzie gościem programu RMF Extra.

 • Marcin Dorociński: Bycie mężczyzną wyraża się stosunkiem do rodziny!

  Dorociński. Kiedy w 2006 roku na świat przyszedł Staś, jego żona zrezygnowała z pracy jako scenografka i zajęła się domem. O wierność męża, który od lat nie narzeka na brak zawodowych propozycji, może...

 • WOŚP: Dres Dorocińskiego, biżuteria Kuleszy

  Dres Marcina Dorocińskiego, leżak z podobizną Romana Polańskiego oraz biżuteria, którą w filmie Pawła Pawlikowskiego "Ida" ma na sobie aktorka Agata Kulesza - to niektóre z przedmiotów, które można licytować na Allegro w związku z 22. Finałem WOŚP.

Wideo na temat: żona dorocińskiego marcina