• Informacje na temat:

  żona górskiego

Artykuły na temat: żona górskiego
 • Robert Górski: Potrzebna mi adrenalina

  Urodzony satyryk z niezwykłym poczuciem humoru. Potrafi rozbawić nawet, gdy zachowuje kamienny wyraz twarzy. Znamy go z Kabaretu Moralnego Niepokoju i kultowego serialu "Ucho Prezesa".

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  ...-biznesu, "Mikiego" Mazura. Żona głównego bohatera, Jadźka (Barbara Kurdej-Szatan), próbuje sprowadzić go do domu. Rozmawiał Andrzej Grabarczuk (PAP Life). Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować...

 • Robert Górski: Wystarczy włączyć telewizor i pomysły przychodzą same

  ...i towarzyskich. Tak jak w naszym programie "Jerzyk dzisiaj nie pije". Pomysł tego skeczu narodził się podczas jednego z takich spotkań, na którym obserwowałem wujka, któremu żona zabroniła pić alkohol...

 • Joanna Górska: "To oni dali mi siłę". Cała prawda o walce z rakiem

  20 lipca 2017 roku Joanna Górska dowiedziała się, że choruje na raka. W trudnej drodze od początku wspierali ją najbliżsi. Niedawno dziennikarka Polsatu wróciła do pracy, pisze książkę, czerpie radość z życia, kocha i jest kochana.

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Bronisław Komorowski odsłonił tablicę poświęconą Danucie i Tadeuszowi Konwickim

  W pierwszą rocznice śmierci Tadeusza Konwickiego, na ścianie budynku, w którym mieszkał przy ul. Górskiego 1 w Warszawie, została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona reżyserowi i jego żonie Danucie z Leniców Konwickiej. Tablicę odsłonili córka Konwickich Maria oraz były prezydent RP Bronisław Komorowski.

 • Serialowe role mu się nie mylą!

  ...mówiąc, moi bohaterowie są tak różni, że niemożliwością jest, aby te wszystkie role zlały się ze sobą w całość. Ciężko porównać esesmana do ratownika górskiego - tłumaczy. Aktor wyznaje, że prywatnie najbliżej jest mu do Stefana, ojca głównego bohatera filmu "Być jak Kazimierz Deyna". - Między innymi dlatego, że reżyseruje go moja żona. Współpracuje się nam doskonale, rozumiemy się niekiedy bez słów...

 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  .... Także babka trudniła się tym fachem. Damięcki z dumą zaznacza, że nie zna podobnego aktorskiego rodu, którego już czwarte pokolenie występuje na scenie i w filmach. Nawet jego żona jest związana(...) badań namówiła go jego żona. W czasie walki z nowotworem na krok nie odstępowały go dzieci. W 2013 roku Damięcki ogłosił, ze udało mu się wygrać z chorobą.

 • Kobiece sztuczki Elżbiety Romanowskiej

  Od 2 marca Elżbieta Romanowska będzie bawiła widzów w nowym sitcomie Jedynki "Słodkie życie" wraz z partnerującym jej Robertem Górskim. Jej bohaterka, Klara, za wszelką cenę postanowi walczyć o ukochanego Jurka.

 • "Broad Peak": Film o himalaiście Macieju Berbece

  Kowalski) i Macieja Kuliga (Artur Małek). Film ma trafić do kin w 2020 roku. Pierwsze spotkanie twórców z publicznością odbędzie się 22 września podczas XXIII Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady...

Zdjęcia na temat: żona górskiego