• Informacje na temat:

  żona jacek bak

Artykuły na temat: żona jacek bak
 • Brzeziński na planie "Jacka Stronga"

  Do niezwykłego spotkania doszło na planie filmu Jack Strong w Waszyngtonie. Pracującą ekipę filmową odwiedził profesor Zbigniew Brzeziński.

 • Patrick Wilson na planie "Jacka Stronga"

  ...planowana jest na przełom 2013 i 2014 roku. Oprócz Dorocińskiego, Wilsona i Domińczyk, w obsadzie znajdą się m.in.: Maja Ostaszewska (jako Hanna, żona Kuklińskiego), Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka...

 • GFF: Pokazano fragmenty "Jacka Stronga"

  W stylu amerykańskiego thrillera - m.in. takie opinie padały we wtorek, 10 września, w Gdyni po pokazie krótkich fragmentów filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim.

 • Mieczysław Hryniewicz: Miałem 51 lat, kiedy przysięgałem miłość

  Archipelagu Kanaryjskiego. Czy nadal przesiaduje pan w swoim warsztacie stolarskim? - Coraz mniej, choć ostatnio zrobiłem budkę dla ptaków. Ja jestem z siebie zadowolony, a i żona mnie chwali. W naszym domu...

 • "Jack Strong": Dramatyczna służba ojczyźnie

  Pułkownik Kukliński zasłużył na wdzięczną pamięć ze strony rodaków - mówił Bronisław Komorowski po wtorkowej premierze "Jacka Stronga" w Warszawie. Prezydent podziękował twórcom filmu, oceniając, że obraz "będzie robił ogromne wrażenie".

 • Pułkownik Kukliński to polski bohater

  ...wiele lat, a ja, pod uważnym okiem pani producent Sylwii Wilkos, pisałem swoją wersję jakieś dziewięć miesięcy, jak to z dziećmi... Kibicowała nam też żona pułkownika, która niestety zmarła przed...

 • Na planie: "Tam i z powrotem"

  ..., Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka, Sławomir Orzechowski, Janusz R. Nowicki, Jerzy Rogalski. Operatorem filmu jest Piotr Wojtowicz, scenografię zaprojektuje Jacek Osadowski, a kostiumy Elżbieta Radke...

 • "Jack Strong": Hollywoodzki trend

  Zakończono prace nad muzyką do thrillera szpiegowskiego w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt.: "Jack Strong". Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezwykle utalentowany kompozytor Jan Duszyński. Niesamowite brzmienie film będzie zawdzięczał Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, która wykonała muzykę Duszyńskiego.

 • "Jack Strong": Były agent CIA o Kuklińskim

  Ryszard Kukliński zasługuje na najwyższy szacunek - podkreślił w rozmowie przed premierą filmu o pułkowniku "Jack Strong", goszczący w Warszawie były agent CIA David Forden, który współpracował, a następnie przez wiele lat przyjaźnił się z Kuklińskim.

 • "Jack Strong": Kino akcji dla inteligentnego widza

  Film Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim zaprezentowano w środę w Warszawie. Do kin szpiegowski thriller trafi 7 lutego. Główną rolę gra Marcin Dorociński, w obsadzie są też m.in. Maja Ostaszewska i Patrick Wilson.