• Informacje na temat:

  żona jackson

Artykuły na temat: żona jackson
 • Jackson: Tajemnicza żona?

  Kobieta, która utrzymuje, że wzięła przed laty ślub ze zmarłym w czerwcu 2009 roku Michaelem Jacksonem, złożyła w sądzie pozew. Powódka domaga się części pozostawionej przez artystę fortuny.

 • Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza

  Tom Hanks i jego żona Rita Wilson to wciąż najsłynniejsze ofiary wirusa COVID-19. Aktorska para przebywa obecnie w Australii, gdzie poddała się kwarantannie. Badaniu poddano też osoby, z którymi małżonkowie spotykali się w ostatnich dniach. Jedną z nich jest dziennikarz Richard Wilkins, którego test na obecność koronawirusa przyniósł wynik dodatni.

 • Autor serii książek o Percym Jacksonie miesza z błotem ich filmowe ekranizacje

  Sławę Rickowi Riordanowi przyniosła seria młodzieżowych książek, których bohaterem jest Percy Jackson. Po jego poczytne powieści sięgnęli filmowcy, w efekcie czego powstały dwie ekranizacje - "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna" oraz "Percy Jackson: Morze potworów". Pisarz nie ma o tych filmach dobrego zdania, wierzy jednak w to, że o wiele lepiej wypadnie adaptacja jego książek...

 • Była żona o Michaelu Jacksonie

  Dzień po śmierci Jacksona jego była żona, Lisa Marie Presley, napisała: "Gdy czternaście lat temu rozmawialiśmy o śmierci mojego ojca, Michael powiedział mi: Boję się, że skończę, tak jak on. Jestem o tym przekonany ".

 • Sekret Michaela Jacksona. Co stało się podczas wypadku na planie reklamy?

  Pod koniec stycznia 1984 roku Michael Jackson wziął udział w nagraniach spotu reklamowego marki Pepsi. Po latach okazało się, że ten dzień zmienił króla popu na zawsze.

 • Jackson: Była żona świadkiem

  Sędzia Rodney Melville na wniosek prokuratury zezwolił na powołanie na świadka Debbie Rowe, byłej żony Michaela Jacksona.

 • Prince Jackson: Wciąż czuję opiekę ojca

  Prince Jackson, 22-letni syn Michaela Jacksona, przyznał, że wciąż czuje wokół siebie obecność sławnego ojca. Dodał także, jak udaje mu się spełniać życzenie zmarłego w 2009 roku taty.

 • Michael Jackson zapłaci byłej żonie

  Sędzia nakazał Michaelowi Jacksonowi zapłatę 60 tysięcy dolarów prawnikowi Debbie Rowe, byłej żony amerykańskiego gwiazdora. Kobieta domaga się w procesie ponownego przyznania praw rodzicielskich nad dwójką dzieci, które urodziła "Jacko".

 • Nie wszyscy wiedzą, że słynny czarnoskóry aktor amerykański Samuel. L Jackson, nominowany do Oskara za rolę w "Pulp Fiction", był poważnie uzależniony od heroiny i kokainy. Jak sam podkreśla, z nałogu udało mu się wyjść wyłącznie dzięki pomocy żony, LaTanyi.

 • Michael Jackson o żonie: Nieatrakcyjna seksualnie

  ...seksualnie. Zapytana o rewelacje Conrada Murraya była żona Króla Popu nie próbowała nawet ukrywać zażenowania i wściekłości. "Jakiś fan Michaela Jacksona zastrzeli go, a ja zapłacę za nabój" - powiedziała(...) koniec była żona Michaela Jacksona przypomniała, że Conrad Murray nie może wykonywać swojego zawodu po tym, jak odebrano mu licencję. "Ja przynajmniej mogę hodować moje konie. A on nawet nie ma prawa...

Zdjęcia na temat: żona jackson