• Informacje na temat:

  żona jana wieczorkowskiego

Artykuły na temat: żona jana wieczorkowskiego
 • To dlatego Monika Brodka i Jan Wieczorkowski się rozstali!

  Kilka lat temu o związku Moniki Brodki (33 l.) i Jana Wieczorkowskiego (48 l.) rozpisywały się wszystkie polskie media. Para darzyła się gorącym uczuciem. Mimo różnicy wieku świetnie się dogadywali i planowali ślub. Niestety, w ich relacji nastąpił gwałtowny zwrot akcji i zakochani się rozstali. Mało kto znał prawdziwy powód rozstania, a ten jest zaskakujący.

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Jan Wieczorkowski znów będzie ojcem!

  Żona Jana Wieczorkowskiego (42 l.) spodziewa się kolejnego dziecka!

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Jan Wieczorkowski: Przestałem błądzić

  Miał opinię podrywacza i rozrabiaki. Zmieniła go miłość do wyjątkowej kobiety i pojawienie się dzieci. Dziś zapewnia, że wie, co jest ważne.

 • Jan Wieczorkowski: Szczęśliwy tata

  Aktor kiedyś szczerze wyznał, że chciałby mieć dużą rodzinę. Marzenia powoli wprowadza w życie. Wkrótce po raz drugi zostanie ojcem.

 • Jan Wieczorkowski: Rodzina wkrótce się powiększy?

  Dwa lata temu ich małżeństwo przeszło poważny sprawdzian. Aktor przyznaje, że choć było ciężko, wyszli z niego z żoną zwycięsko.

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • "M jak miłość": Jan Wieczorkowski edukację seksualną zawdzięcza... dziadkowi!

  ...żony - powiedział "Twojemu Stylowi". Jan Wieczorkowski twierdzi, że to właśnie żona zrobiła z niego mężczyznę, który potrafi dawać, a nie tylko brać. - Nie możemy bez siebie żyć. No i na całe życie...

 • Lato z OT.TO, Brodką i Perfectem

  Poplotkujmy sobie troszkę... "Przy tobie robić każdy krok" - śpiewała w niedzielę, 21 sierpnia, podczas Koncertowego Lata w Kętrzynie Monika Brodka, a te słowa zadedykowała - jak mówiła - tajemniczemu mężczyźnie o imieniu Jan. Tym samym prawdopodobnie po raz pierwszy, choć jeszcze nieoficjalnie, przedstawiła publiczności swojego życiowego partnera, Jana Wieczorkowskiego, aktora znanego

Wideo na temat: żona jana wieczorkowskiego
 • "Przyjaciółki": Zniknął z jej życia na zawsze?

  ?– Wika zada podchwytliwe pytanie Wiktorowi. – Jesteś zdolna do wszystkiego- odpowie natychmiast Wiktor. – Ty też – podsumuje Wika. Magda (Dorota Czaja), była żona Żółkowskiego (Kamil Maćkowiak) jest