• Informacje na temat:

  żona karolina

Artykuły na temat: żona karolina
 • Karolina Gruszka: Pełnia kobiecości

  W jednej z najlepszych kinowych kreacji - "Kochankach z Marony", pokazała na ekranie "pełnię kobiecości"; w "Szczęściu świata" Michała Rosy była "uosobieniem zmysłowości", wreszcie w "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza wcieliła się w "ideał kobiety i obiekt westchnień". W poniedziałek, 13 lipca, Karolina Gruszka obchodzi 40. urodziny.

 • Karolina Gruszka: Między Warszawą i Moskwą

  Nieustannie jest w podróży między Polską a Rosją, gdzie wraz z mężem, Iwanem Wyrypajewem, udziela się w różnych projektach teatralnych. Jednak, jak przyznaje Karolina Gruszka, jej dom jest w Warszawie.

 • "Usta usta": Niewierna żona

  Lena (Karolina Gorczyca), świeżo upieczona żona Piotra (Wojciech Mecwaldowski), spędzi noc z Darkiem (Lesław Żurek), chłopakiem Oksany (Elena Leszczyńska).

 • Piotr Kraśko: Długa rozłąka z żoną

  Długa rozłąka nie jest dobra - twierdzi Piotr Kraśko. Zapewnia, że trudno było mu wytrzymać tęsknotę za żoną, która pojechała do Azji na plan programu "Agent". Karolina Ferenstein-Kraśko również twierdzi, że to właśnie dłuższe rozstanie z rodziną i niepewność wywołana brakiem kontaktu telefonicznego, stanowiły dla niej największe wyzwanie.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Do udziału w "Agent - Gwiazdy" namówił mnie mąż

  Karolina Ferenstein-Kraśko przyznaje, że nie bez wahania zdecydowała się wziąć udział w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Ostatecznie namówił ją mąż, który uparcie przekonywał, że to odpowiedni czas, by podjęła wyzwanie, stawiła czoła przygodzie i czerpała z tego przyjemność.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Żona Janiaka gra w filmie

  Żona Oliviera Janiaka, modelka Karolina Malinowska, postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka.

 • Edyta Olszówka jako żona Cezarego Pazury

  Kamę (Karolina Staniec) - wyjaśnia Edyta Olszówka. - Joannę poznamy w momencie, kiedy z domu wyprowadzi się ostatnie dziecko, a ona zostanie w nim sama z mężem - tłumaczy gwiazda. - Po latach...

 • Kobieta z krwi i kości: Karolina Gruszka jako Maria Curie-Skłodowska

  ..."Zależy nam na tym, żeby zbliżyć się do Marii Curie na tyle, by stworzyć intymny portret kobiety, która nie była wyłącznie naukowcem, ale przede wszystkim odważnym człowiekiem z krwi i kości. Potrafiła kochać, była wolna, podążała za swoją pasją i wychodziła przed szereg" - opowiada Karolina Gruszka, odtwórczyni głównej roli w filmie o dwukrotnej polskiej laureatce Nagrody Nobla w dwóch różnych...

 • Kanye West ma problemy psychiczne. Jego żona zabrała głos

  ...w kamizelce kuloodpornej, a na głowie wygolone miał "2020".  Opowiedział o tym, że jego żona, Kim Kardashian , prawie dokonała aborcji. "Pamiętam, jak moja dziewczyna zadzwoniła do mnie z płaczem(...) z moją wizją, to ja zniszczę twoją'. Podjęliśmy decyzję, żeby Kim urodziła. Nawet jeżeli moja żona się ze mną rozwiedzie po tym przemówieniu, to ona sprowadziła North na świat" - opowiadał.  Zdradził...

Zdjęcia na temat: żona karolina
 • Robert Gonera i Karolina Wolska
Wideo na temat: żona karolina
Dyskusje na temat: żona karolina