• Informacje na temat:

  żona kate

Artykuły na temat: żona kate
 • Johnny Depp zepchnął ze schodów Kate Moss?

  Trwa proces, który Johnny Depp wytoczył wydawcy tabloidu "The Sun" za to, że gazeta nazwała go "żonobijcą". Od dwóch dni przed sądem zeznaje była żona gwiazdora. W poniedziałek, 20 lipca, aktorka powiedziała m.in., że jej Depp nie tylko ją bił, ale również groził jej śmiercią. Teraz stwierdziła, że nie tylko ona była jego ofiarą. Według jej słów, aktor zepchnął ze schodów Kate Moss, kiedy ta była...

 • Tom Hanks wraz z żoną opuścili szpital w Australii

  Minęło pięć dni odkąd świat obiegła wieść, że aktor jest chory na koronawirusa. Wkrótce okazało się, że towarzysząca mu żona, Rita Wilson również. Dziś para opuściła progi szpitala Queensland.

 • Kate Hudson: Miałam serce w gardle

  Ludzie niebiorący odpowiedzialności za własne decyzje to chyba największy problem, z jakim zmaga się świat. Zresztą... Czy nie tego w pewnym sensie dowodzi tragedia, o której opowiada nasz film - zastanawia się Kate Hudson, która w opartym na faktach filmie "Żywioł. Deepwater Horizon" wcieliła się w Felicię, żonę Mike'a Williamsa, który stał się bohaterem akcji ratunkowej na tytułowej platformie...

 • Córki Davida Fostera o jego piątej żonie. "Mam z nią tylko jeden problem"

  ...to, aby nie pojawiła się w bikini" - tłumaczyła. 34-letnia Jordan stwierdziła natomiast, że młodsza żona sprawiła, że jej ojciec stał się bardziej "otwarty na własne uczucia". "Nasz tata jest z generacji, kiedy kobiety były bardziej bierne. Jest też mniej uczuciowy" - dodała. "Kate sprawiła, że się otworzył. Możemy się z nim pokłócić, a ona mówi wtedy do niego: 'musisz teraz podnieść...

 • Kate Moss myśli o aktorstwie

  Angielska supermodelka Kate Moss myśli o aktorstwie. Odpowiedniej roli filmowej szuka dla niej jej przyjaciółka, była żona aktora Judea Law, Sadie Frost.

 • Kate Bush wyróżniona przez królową

  Za zasługi dla muzyki Order Imperium Brytyjskiego otrzyma wokalistka Kate Bush.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • ​Kate Hudson i Jimmy Fallon mogli być razem

  Kate Hudson wyznała Jimmy'emu Fellonowi, goszcząc w jego talk-show, że liczyła na randkę z nim, po tym jak poznali się podczas pracy nad filmem "U progu sławy". Ten jednak nie zareagował na jej zaloty.

 • Kate Moss nagra płytę!

  Kate Moss chce zostać gwiazdą muzyki. Wszechstronna modelka, która sprawdziła się już jako projektantka, twórczyni perfum i pośrednik sztuki rzuca wyzwanie show-biznesowi.

 • "Inna kobieta": Imponujący biust Kate Upton

  ...25 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia Nicka Cassavetesa "Inna kobieta" z głównymi rolami Cameron Diaz i Leslie Mann oraz... imponującym biustem modelki Kate Upton. W internecie pojawił się właśnie nowy zwiastun produkcji, w którym wykorzystano... emotikony (a właściwie ich japońską odmianę - emoji).

Zdjęcia na temat: żona kate
Wideo na temat: żona kate
 • Po urodzeniu drugiego dziecka, małej Charlotte, Kate wróciła na salony

  Londyn. Księżna Kate oficjalnie zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pałacu Kensington, żona Williama pojawiła się w budynku Anna Freud Centre - renomowanym ośrodku zdrowia psychicznego dla dzieci. Księżna Cambridge od dłuższego czasu udziela się charytatywnie m.in. na rzecz pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych

 • Kate Rozz: W domu nie jemy mięsa

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, pokazała paryski targ, na którym zazwyczaj robi zakupy.

 • To z nim Fibak poznał Kate Rozz

  Oto Jean Manuel Rozan, francuski biznesmen i były mąż Katarzyny Gwizdały. Parę zapoznał Wojciech Fibak. Znajomość szybko przerodziła się w poważne uczucie i w 2002 zakończyła ślubem. Wkrótce na świat przyszła dziewczynka o imieniu Mia. Zobaczcie, jak mężczyzna opowiada o byłej żonie... (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: żona kate
 • Re: Mihrünnisa, żona Mustafy (Berrak Tüzünat...

  wspaniały serial, idealna gra aktorska, proszę zwrócić uwagę na wymowne sytucje,jak można mówić nic nie mówiąc,mowa niewerbalna, podejście Sulejmana do różnych sytuacji, zachowanie Hirem i jej rywalki, niezła szkoła, dodam, że chętnie bym wystroiła się w niejedną sukienkę, biżuterię, hehe

 • Re: "W garniturach": Miłosne kryzysy na królewskim dworze

  Może Wiliam nie okaże się taki beznadziejny jak jego rodzice i doceni Kate,która jest perłą na tym dworze,wykształcona,przykładna żona i matka i szanuje tradycję, wie jak się zachować i do czego się zobowiązała .

 • Re: "Wiedźmin": Materiał zza kulis. Henry Cavill, Anya Chalotra i Maciej Musiał na nowych zdjęciach

  Panie kochany, w komiksie na którym opiera się nowy serial CW Batwoman Kate jest w nim lesbijką, to nie jest ta Batwoman z poprzedniegon stulecia gdzie jest ona stworzona jako żona Batmana, pana pomyłka. Duży minus serialu jest taki że zmienił on niektóre nieprzyjemne fakty które komiks pokazuje, takze w komiksie Kate jest wyższa, uwodzi kobiety tu i tam, nie jest ona typową butch jak w serialu

 • Re: Kate Walsh (Dr. Addison Montgomery-Shepherd)

  Gdy się dowiedziałam, że to żona Dereka, nienawidziłam jej. Nie mogłam na nią patrzeć, ale była upierdliwie miła dla wszystkich, nawet Mer, że stała się jedną z moich ulubionych postaci ;)