• Informacje na temat:

  żona leszcza

Artykuły na temat: żona leszcza
 • "Na dobre i na złe": Niezły podrywacz

  ...chciałbym wiedzieć. W każdym razie, Klaudia i Rafał Konica to duet wyjątkowo energetyczny - bo i ona ma swój charakterek, a i on do najłatwiejszych partnerów nie należy. Nawet żona, Marta (Katarzyna...

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...na ulicy Chełmskiej w Warszawie. Przerażona, ale chcąca spełniać marzenia, stanęła przed reżyserem. Po chwili okazało się, że rola, do której startuje to Suczka w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława(...) "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Lekcje pana Kuki", "Złoty środek", "Bokser" oraz "Sęp". Od kilku lat Przybylska wcielała się w najważniejszą rolę w swoim życiu. Była matką trójki dzieci...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Wiśniewski nie chce być leszczem

  - Gdyby nie to, że zachowałem się jak facet, dorobiłem się własnego drzewa, spłodziłem potomstwo i mam swój dom, to by mnie w Polsce nie było. Na bank - przekonuje kontrowersyjny artysta.

 • Linda: "Robię to, co sam chciałbym oglądać"

  Bogusław Linda dziesięć lat po zrealizowaniu swego reżyserskiego debiutu "Seszele", znów stanął za kamerą. "Sezon na leszcza" to klasyczne kino drogi dla młodego pokolenia. "Gdybym sam nie chciał zobaczyć takiego filmu, to bym go nie robił" - powiedział aktor.

 • Szukanie w sobie prawdy i człowieczeństwa, powrót do dzieciństwa i dawnych przyjaźni, a także do otwartości i szczerości to - według Bogusława Lindy ( "Sezon na leszcza" ) - główne tematy filmu "Jasne błękitne okna" w jego reżyserii. Bohaterkami są dwie kobiety. We wtorek, 9 maja, Linda opowiadał o pracy nad swym czwartym już filmem.

 • Szymon Majewski w teatrze o swoim małżeństwie

  W warszawskim Och-Teatrze w piątek, 13 czerwca, odbędzie się premiera spektaklu "One Mąż Show!", w którym Szymon Majewski opowie o 25 latach znajomości ze swoją żoną i o życiu we dwoje. Będzie to monolog okraszony dużą dawką humoru.

 • Seksowna i przebojowa

  Czy ponętna trzydziestolatka może rozmiękczyć głaz? Tak - jeśli jest nią Natasza, którą z wyczuciem gra Anna Przybylska w filmie "Sęp".

 • Robert Koszucki: Niezły podrywacz

  Młody, zdolny, przystojny - jego bohater - doktor Rafał Konica nie ma problemów z płcią piękną. Od pewnego czasu flirtuje ze stażystką Klaudią. Czy będzie z tego coś poważnego?

Zdjęcia na temat: żona leszcza
Wideo na temat: żona leszcza
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…