• Informacje na temat:

  żona lisa

Artykuły na temat: żona lisa
 • Wojewódzki atakuje Lisa

  Kuba Wojewódzki zaatakował Tomasza Lisa. Showmanowi nie spodobała się okładka nowego numeru tygodnika Newsweek Polska.

 • Tomasz Lis w opałach

  Tomasza Lisa dosięgło ostrze krytyki ze strony znanej koleżanki po fachu. Niespodziankę sprawiła mu także była żona, Kinga Rusin.

 • Hanna Lis głupią blondynką?

  ..."Moja żona nie jest głupią blondynką" - deklaruje Tomasz Lis. Dziennikarz stanął w obronie swojej małżonki, bo uważa, że stała się przedmiotem seksistowskich ataków.

 • Lisa Marie Presley ma 16 milionów dolarów długu

  Jak ujawnił serwis TMZ.com, Lisa Marie Presley tonie w długach. Jej niespłacone należności mają sięgać aż 16 milionów dolarów.

 • Lisa Marie Presley ujawni sensacyjne informacje na temat Michaela Jacksona?

  Lisa Marie Presley pracuje nad książką, w której znajdować mają się zaskakujące i szokujące doniesienia na temat jej byłego męża Michaela Jacksona oraz jej ojca Elvisa Presleya.

 • Hanna Lis wraca do TVP!

  Hanna Lis, po trzech latach nieobecności w mediach, wraca na wizję. Dziennikarka od połowy maja prowadzi "Panoramę" w telewizyjnej Dwójce. Jak poinformowało biuro prasowe, żona Tomasza Lisa dołączy do zespołu 7 maja.

 • Tomasz Lis trafił do szpitala

  Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie - poinformował portal Olsztyn.wm.pl. Jego żona, Hanna Lis, napisała na Twitterze, że dziennikarz ma się dobrze i wszystko jest pod kontrolą.

 • Priscilla i Lisa Presley u Drzyzgi!

  Żona i córka Króla rock'n roll'a w "Rozmowach w toku"! Priscilla oraz Lisa Marie Presley opowiedzą o bożyszczu tłumów, legendzie muzyki - Elvisie Presley'u. Jak żył, co kochał, jakim był mężem i ojcem?

 • "Fantastyczny Pan Lis": Genialny Pan Anderson

  ...przeczytał mały Wes Anderson był "Fantastyczny Pan Lis" Roalda Dahla. Ponad trzydzieści lat później przeniósł ją na duży ekran. "Uwielbiałem Pana Lisa - był przebiegły i niezwykle inteligentny. No(...) znanym łowcą, plądrującym okoliczne farmy i mordującym kury. Sytuacja uległa zmianie, gdy dowiedział się, że jego żona jest w ciąży. Chcąc zapewnić jej i swojemu dziecku bezpieczną egzystencję, Lis...

 • Amber Rose i Lisa Ann komentują wypowiedzi Kanye Westa

  Nie milkną echa sporu między Kanye Westem i Wizem Khalifą na Twitterze. Po raz kolejny na temat całej sprawy wypowiedziała się Amber Rose. Swoje dopowiedziała również aktorka filmów dla dorosłych Lisa Ann.

Zdjęcia na temat: żona lisa
Dyskusje na temat: żona lisa
 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Kreatura pokroju niejakiego Lisa. Zresztą taki sam szacunek do 'plebsu' :/

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  Każdy ma swój czas i Kiepski o tym dobrze wie,wczoraj pojawiła się wiadomość o chorobie Lisa i to też nic specjalnego,pięć dych przekroczył i wszystko się zdarzyć może jak śpiewała Lipnicka. Ale dziś pojawiła się Hanna Lis i tytułuje się jako żona a to zaczyna przypominać komedię,może i niskich lotów ale jednak. Tak samo po tzw. katastrofie smoleńskiej z Racewicz zrobiono żonę Janeczka,by ta

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  Zastanawiam się czy w TVP w ogóle liczy się oglądalność i czy ocenia się programy i prezenterów. Za co grube tysiące z abonamentów dostaje córka Młynarskiego? Albo żona Lisa? Albo nałożnica Kreta, nie mówiąc już o nałożniku Tadli? A te idiotyczne, prymitywne seriale z prymitywną grą byłych albo niedoszłych aktorów, powtarzalnymi scenariuszami, beznadziejną akcją? Ale ważne, żeby PŁACIĆ ABONAMENT

 • Re: Czyje to dziecko?

  Jesteś kretyn a nie "ojciec". Mieć takiego męża to lepiej ie mieć wcale. Współcziję żonie...No chyba ,że żona zasługuje na taki brak zaufania a wtedy to tobie współczuję... gdy moja żona urodziła dzieci (łącznie 2 synów i córka) dyskretnie - aby nikt nie wiedział - przeprowadziłem badania DNA, trochę to kosztuje (ok. 2000 zł), ale przynajmniej jestem pewien, że wychowuję swoje dzieci - polecam

 • Re: Czyje to dziecko?

  ciekawe dlaczego tylu tu facetów się wypowiada??a dlaczego tak kamienujecie kobiety,skoro sami nie jesteście lepsi??też możecie mieć dziecko z inną,z tą różnicą,że będziecie płacić alimenty,no chyba że matka tego dziecka nie będzie go chciała,to wtedy obowiązek wychowywania spadnie na was...i o ile żona wam zdradę wybaczy,to istnieje możliwość,że to wy przyniesiecie do domu dziecko nie swojej