• Informacje na temat:

  żona lukasza czarneckiego

Artykuły na temat: żona lukasza czarneckiego
 • Seigner w "Tańcu z gwiazdami"

  Emmanuelle Seigner wystąpi w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Żona Romana Polańskiego zaśpiewa utwór ze swojej najnowszej płyty "Dingue".

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • "Taniec z gwiazdami": Kto odpadnie?

  ...lepiej wyglądają szanse kolejnych dwóch par - Olgi Bołądź i Łukasza Czarneckiego oraz Przemysława Miarczyńskiego i Magdaleny Soszyńskiej-Michno. Czy przewidywania bukmacherów się sprawdzą? Spośród dwunastu(...) odcinku, dowiemy się już w niedzielę. Premierowy odcinek 11. edycji programu oglądało 4,6 milionów telewidzów. Gwiazdą najbliższego odcinka "TzG" będzie żona Romana Polańskiego - Emmanuelle Seigner, która...

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  - Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • Rekord wytańczony

  "Tego nie trzeba tłumaczyć. Mamy rekord!" - krzyczała Kinga Rusin do skaczącego na Rynku Głównym w Krakowie tłumu. Wczoraj pobito rekord Guinnesa w liczbie par, które jednocześnie zatańczyły cha-chę.