• Informacje na temat:

  żona maciej maleńczuka

Artykuły na temat: żona maciej maleńczuka
 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Bohdan Łazuka po operacji i Maciej Maleńczuk w duecie. "Nocny Bohdan" wstrzymany przez Olgę Łazukę

  ...poniedziałku", "Poszukiwany, poszukiwana", "Chłopaki nie płaczą", seriale "Czterdziestolatek", "Świat według Kiepskich") znalazły się m.in. nagrania Łazuki z Dodą, Markiem Piekarczykiem, Maciejem(...) Nierubiec . Tytułowy utwór "Nocny Bohdan" (duet z Maciejem Maleńczukiem ) to, wbrew pozorom, nie jest opowieść o nocnym życiu. "To jest piosenka trochę o mnie, ale nie opowiada wcale o wizytach...

 • Przyjaciele ku pamięci Marka Jackowskiego

  Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk - to artyści, którzy wystąpią podczas specjalnych koncertów poświęconych pamięci Marka Jackowskiego.

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • "Klasa i delikatność"

  ...o ulubionych reżyserów, współpracę z grupą Trebunie-Tutki i Maciejem Maleńczukiem oraz wspomnieć czasy supergrupy Morawski-Waglewski-Nowicki-Hołdys i słynnych "Świń".

 • Czesław Niemen: Wspomnienia

  Czesław Niemen nie żyje. Odszedł w sobotę, 17 stycznia. Słynny polski muzyk od dłuższego czasu walczył z nowotworem, ale ostatnio był w dobrej kondycji i w wywiadach snuł liczne plany na 2004 rok. Dlatego wiadomość o jego śmierci była szokiem zarówno dla jego znajomych i przyjaciół, jak i fanów. Wielkiego artystę wspominają m.in. Romuald Lipko, Zbigniew Wodecki, Maciej Maleńczuk, Andrzej Smolik...

 • Emmanuelle Seigner w Bydgoszczy

  Francuska aktorka i wokalistka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona Romana Polańskiego, wystąpi podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010.

 • Emmanuelle Seigner w Bydgoszczy

  Francuska aktorka i wokalistka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona Romana Polańskiego, wystąpi podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010.

 • Pewnego dnia Marek Grechuta przywiózł psa...

  Grechuta Festival 2013 potrwa od środy (9 października) do niedzieli (13 października), kiedy to odbędzie się gala finałowa z udziałem m.in. Macieja Maleńczuka i Ani Rusowicz. Wcześniej widzowie będą mieli okazję zobaczyć interpretacje młodych artystów (piątek) i galę kabaretową (sobota). Szczegółowy program krakowskiej imprezy możecie sprawdzić tutaj . Siłą napędową imprezy jest Danuta...

 • Yach Film Festival 2016: Poznaliśmy zwycięzców

  D. "Żona piłkarza") Nagroda "Mały Jaś" : Studiu Filmów Animowanych "Trefl" w Gdyni ("Trefliki") Drewniany Yach: Paweł Miszewski, Bogdan Wrzeciono (Maciej Maleńczuk "Fajnie") Sprawdź tekst utworu(...)Tegoroczne nagrody Yach przyznawało jury w składzie: Yach Paszkiewicz, Włodzimierz Kiniorski, Maciej Grzywaczewski i Bolek Pawica. Wśród nagrodzonych klipów znalazły się m.in. teledyski Organka...