• Informacje na temat:

  żona marek kondrat

Artykuły na temat: żona marek kondrat
 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  ...rozpoznawczy w filmie. Ale niewiele brakowało, by kultowa już scena wcale nie powstała. Dlaczego? - Marek Kondrat nie chciał jej kręcić, w sensie nie chciał płakać - mówi aktorka. - Mówił: "Ale(...)", w której tańczyła z Marcinem Olszewskim. Zajęła szóste miejsce. Marek Kondrat nigdy nie przyjął propozycji udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Kiedy powstał program, aktor nie był już zainteresowany show...

 • Neve Campbell z nożem, Marek Kondrat belfrem

  ...osobistych przeżyciach Majewskiego. Poza debiutującym na ekranie w głównej roli Adamem Wróblewskim, w "Małej maturze..." zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina na czele z Markiem Kondratem, który(...) o skomplikowanej relacji, jaka łączy głęboko wierzącego mieszkańca rybackiej wioski z pewnym malarzem. Mężczyzna i jego żona właśnie spodziewają się dziecka. Czy zakazane uczucie, które żywi do innego...

 • Kondrat świętował urodziny w Katowicach

  Marek Kondrat, świętował w poniedziałek, 18 października, w Katowicach 60. urodziny. Na scenie Teatru Śląskiego, gdzie 38 lat temu grał swoje pierwsze teatralne role, artysta mówił o początkach aktorskiej drogi, ale także o odejściu od aktorstwa i innej wielkiej pasji - winie.

 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  ...- Lubię grać w serialach, nawet bardziej niż w filmach - przyznaje Marek Bukowski. Aktor opowiada o swoich początkach, blaskach i cieniach zawodu, książce oraz radości, jaką czerpie z pisania scenariuszy. Zdradza też, jakiej przyszłości chciałby dla swoich synów.

 • Janusz Majewski: Wyreżyserowałem żonie serial, żeby mogła się wzruszać

  ...1 lutego na sklepowe półki trafiła książka Zofii Turowskiej "Janusz Majewski. Film – kobieta jego życia". To pierwsza biografia wybitnego reżysera, scenarzysty i pisarza. Prezentujemy fragment książki, z którego dowiemy się, że żona artysty - znana fotografka Zofia Nasierowska - była też inspiratorką dość szczególnego telewizyjnego przedsięwzięcia Janusza Majewskiego.

 • "Koterski to największa indywidualność w polskim kinie"

  Marek Kondrat już dwukrotnie wcielał się w postać Adama Miauczyńskiego – bohatera filmów Marka Koterskiego. W 1984 roku wystąpił w "Domu wariatów". 20...

 • Porzuci kino dla win?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo dla pracy w bankowości i handlu winem. W jego ślady idzie legendarny Francis Ford Coppola, który zamierza zostać sprzedawcą wykwintnych win.

 • Pasikowski w teatrze

  W sobotę, 16 marca, w warszawskim Teatrze Powszechnym odbędzie się premiera sztuki Edwarda Albee'ego "Kto się boi Virginii Woolf". Spektakl to teatralny debiut znanego reżysera filmowego Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Marek Kondrat, Agnieszka Krukówna i Szymon Bobrowski.

 • Premiera filmu Juliusza Machulskiego

  W piątek, 5 stycznia, na ekrany kin całej Polski wszedł najnowszy film Juliusza Machulskiego - komedia "Pieniądze to nie wszystko". W rolach głównych występuje plejada gwiazd: Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Andrzej Chyra, Magdalena Wójcik, Sławomir Maciejewski i Cezary Kosiński. Obraz opowiada o perypetiach pewnego biznesmena, który przypadkiem znalazł się w popegeerowskiej wsi.

 • Kolejny raz udowadniam sobie, że nie jestem karierowiczem

  Jeden z najbardziej utytułowanych polskich twórców animacji, Mariusz Wilczyński, pracuje nad najbardziej osobistym filmem w swojej karierze. I najtrudniejszym. W "Zabij to i wyjedź z tego miasta" usłyszymy plejadę polskich gwiazd. Obok nieżyjących legend: Gustawa Holoubka i Ireny Kwiatkowskiej, w animacji "zagrają" również głosy: Andrzeja Wajdy, Marka Kondrata, Barbary Kraftówny i Zbigniewa Bońka.

Zdjęcia na temat: żona marek kondrat