• Informacje na temat:

  żona nowicki jan

Artykuły na temat: żona nowicki jan
 • "Wielki Szu": Życiowa rola Jana Nowickiego

  ...i Jana Frycza. - Jan Nowicki gra tu jedną ze swoich życiowych ról. Andrzej Pieczyński jest świetnie dobrany do Nowickiego - taki młody narwaniec, który chce wyrwać mistrzowi ten największy sekret(...) Purzycki napisał scenariusz, za kamerą ponownie miał stanąć Sylwester Chęciński, a w "Szu" wcielić się Jan Nowicki. Aktor przy okazji zapowiadał, że ta rola może być jego pożegnaniem z kinem. "Wiem...

 • Grzechy Jana Nowickiego

  Koncert wirtuoza gitary Ala Di Meoli, będący częścią jego światowego tourne w ramach nowego projektu "New World Sinfonia", otworzył w piątek w Płocku trzydniowy IV Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cinemagic.pl. W czasie festiwalu odbył się też benefis Jana Nowickiego.

 • Jan Himilsbach: Po prostu był sobą

  ...miał kłopoty z powtórzeniem go. Był jednak profesjonalistą i improwizował na planie" - wspominał operator "Rejsu" Marek Nowicki. Współscenarzysta Janusz Głowacki zapamiętał zaś, że "Janek szalał(...)Absurd towarzyszył Himilsbachowi od początku - w metryce jego urodzenia urzędniczka wpisała pomyłkowo datę 31 listopada. Niektórzy twierdzą, że za pomyłkę odpowiadał ojciec małego Janka, który po...

 • Jan Nowicki w "Magdzie M."

  W nowej, czwartej serii "Magdy M." pojawi się nowa postać. Tomasz Korzeckiego, ojca serialowego Piotra (Paweł Małaszyński) zagra Jan Nowicki.

 • Jan Nowicki: Dziki seks, kobieta z charakterem

  Jedną z wyrazistych postaci sportretowanych w książce "Dżentelmeni PRL-u" jest Jan Nowicki. Jego odważne wypowiedzi na temat kobiet ubarwiają ostatni rozdział publikacji autorstwa Emilii Padoł.

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.

 • Nie żyje Helena Nowicka

  ...", a także przy serialu "Pan Samochodzik i Templariusze". Była żoną pisarza Zbigniewa Nienackiego (Zbigniewa Nowickiego) autora cyklu powieści o "Panu Samochodziku". Miała z nim syna Marka.

 • Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis na jubileusz 45-lecia pracy artystycznej aktora Jana Nowickiego oraz Koncert Polskiej Piosenki Filmowej z okazji 100-lecia polskiego kina będą najważniejszymi wydarzeniami IV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl, który odbędzie się w Płocku w dniach od 19 do 21 czerwca.

 • Jan Himilsbach: Urodzony 31 listopada

  ..." - wspomina operator "Rejsu" Marek Nowicki. Współscenarzysta Janusz Głowacki zapamiętał zaś, że "Janek szalał i mimo próśb i błagań ciągle przerywał opowieść Zdzisia i kompletnie go zagłuszał(...) prostu był sobą" - powiedział o Himilsbachu Janusz Głowacki, współautor scenariusza "Rejsu". Krytyk filmowy Krzysztof Mętrak wspominał z kolei: "Byłem w 1971 roku na festiwalu w Pesaro, gdzie...

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

Dyskusje na temat: żona nowicki jan