• Informacje na temat:

  żona pawła okraski

Artykuły na temat: żona pawła okraski
 • Walach jak ulotny motyl

  Główna rola Marty w serial u "Twarzą w twarz". Żona aktora Pawła Okraski ("M jak miłość"). Matka 2-letniego Piotra. Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami". Magda Walach - kobieta szczęśliwa.

 • "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona... przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

 • Kolejny ślub w "M jak miłość"

  Michał (Paweł Okraska) z Grażyną (Bożena Stachura) wracają do Gródka. Tuż po przyjeździe, oboje odwiedzą Rogowskich i wyjawią im swoją tajemnicę...

 • Samobójstwo w "M jak miłość"

  Ciężkie chwile czekają Marka (Kacper Kuszewski) i Michała (Paweł Okraska). Okaże się, że Grażyna (Bożena Stachura) nie żartowała, gdy groziła Mostowiakowi samobójstwem. Czy mąż ją uratuje?

 • "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór. Poznaj szczegóły!

 • Walach: Romans z "Kryminalnymi"

  W "Kryminalnych" będzie miała romans, ale prywatnie aktorka jest przykładną żoną i mamą pełnego energii dwulatka - Piotrka. Męża - Pawła Okraskę, gwiazdę serialu "M jak Miłość" - poznała na studiach(...) dla "Gali". "Znałam plan zajęć Pawła i czekałam na korytarzu, kiedy jego grupa kończyła ćwiczenia lub wykłady. W ten sposób nasze spotkania stawały się coraz częstsze. Wszystko działo się jakby...

 • Miłosne sceny Magdaleny Walach

  Młynarczyk) rozwija się w najlepsze. Dla aktorki te namiętne umizgi to jednak tylko praca. Magdalena Walach już od 12 lat jest żoną przystojnego kolegi po fachu, Pawła Okraski, z którym zresztą miała...

 • Życie jako choroba

  W piątek, 8 września, na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". O filmie stało się głośno, kiedy zdobył główną nagrodę, Świętego Jerzego, na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie. Również podczas Lata Filmowego w Kazimierzu Dolnym obraz uzyskał wiele pochlebnych opinii, zarówno ze strony widzów, jak i krytyków.

 • "M jak miłość": Zdradzane siostry

  Małżeństwo Marty i Andrzeja przeżywa kryzys. Budzyński coraz częściej spotyka się z Sonią, a zazdrość żony rośnie. W tym samym czasie w USA dojdzie do tragedii.

 • Gajos gra u Zanussiego

  ...tworząc postać Romulusa założył, że nie będzie on postacią lubianą. Z tym poglądem w zupełności nie zgadza się teatralna żona tytułowego bohatera, Ewa Wiśniewska. "Nielubienie Romulusa w wykonaniu...

Zdjęcia na temat: żona pawła okraski
Dyskusje na temat: żona pawła okraski
 • Re: "M jak miłość": Co słychać u Pawła Okraski?

  Jest bardzo przeciętnym aktorem również i teatralnym. Nie ma charyzmy, osobowości i tego czegoś. Znakomitą, wszechstronną aktorką jest natomiast Jego żona p. Magdalena Wałach. W aktorstwie dzieli ich kosmos a może nawet wszechświat.