• Informacje na temat:

  żona piotr cyrwus

Artykuły na temat: żona piotr cyrwus
 • "Fanatyk": Piotr Cyrwus wędkarzem

  ...mianowana zbiórką wszech czasów. W filmie wystąpili m.in.: Piotr Cyrwus (Andrzej Gałecki), Mikołaj Kubacki (Anon czyli Jakub), Anna Radwan (Wioletta Gałecka, żona Andrzeja Gałeckiego), Łukasz(...) zaawansowani w kulturze internetowej użytkownicy, tak naprawdę film opowiada o relacjach ojciec-syn i o polskiej rodzinie. O tym, jak szaleństwo przechodzi ze znerwicowanego ojca (Piotr Cyrwus) na aspołecznego...

 • Piotr Cyrwus "Fanatykiem"

  Głównym bohaterem filmu jest Andrzej Gałecki - grany przez Piotra Cyrwusa, zapalony wędkarz. Jego rodzina: żona (Anna Radwan) oraz synowie Patryk (Łukasz Szczepanowski) i Jakub (Mikołaj Kubacki)  siłą rzeczy są jak współuzależnieni w rodzinie alkoholika. Żyją w cieniu.... szczupaka. To szczupak, król wód, jest dla męża i ojca najważniejszy, podobnie jak wyprawy wędkarskie z kolegami Zbyszkiem...

 • Piotr Cyrwus: W sercu góral

  ...portalu informacyjnego z Barczyna , "Reporterzy. Z życia wzięte" Piotr Cyrwus wcielił się w czarny charakter. Pierwszy odcinek widzowie TV Puls obejrzą przedpremierowo w piątek, 28 lutego, o godz(...)Piotr Cyrwys urodził się 20 czerwca 1961 roku w Nowym Targu. W 1985 roku ukończył PWST w Krakowie. Od 1992 roku jest związany z krakowskim Starym Teatrem. Popularność przyniosła mu rola Rysia...

 • Piotr Cyrwus w "Hotelu 52"

  Już w drugim odcinku nowej serii "Hotelu 52" gościnnie pojawi się Piotr Cyrwus.

 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  W warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się w poniedziałek, 8 września, premiera spektaklu "Kiedy kota nie ma". Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając. Sztuka opowiada historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem.

 • Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Za to okazała się ona wielka, pozwalająca przetrwać duże kryzysy. Trzy lata temu, podczas niezwykłej wyprawy, kolejny raz przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Maja Berełkowska debiutowała w 1988 roku w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego. Razem z Piotrem Cyrwusem ("Klan", "Wyklęty", "Legiony") tworzą parę od ponad 30 lat.

 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub. Aktor jest jednak przekonany, że warto wspólnie dążyć do małżeńskiego szczęścia.

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  Znany, krakowski aktor Piotr Cyrwus ma powody do dumy. W ślady taty idzie bowiem jego córka - Ania, która z powodzeniem studiuje w krakowskiej szkole teatralnej.

 • Piotr Cyrwus: Aktor jest hipokrytą

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", którego wkrótce zobaczymy w nowym kabaretowym programie TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!", twierdzi, że każdy aktor jest po trosze... hipokrytą.

 • "Bóg w Krakowie": Mistyka "Rzymu północy"

  Jerzy Trela, Radosław Pazura, Edward Lubaszenko, Piotr Cyrwus - to tylko niektóre z gwiazd, grających w filmie "Bóg w Krakowie". Historia o relacjach rodzinnych, o miłości i poszukiwaniu samego siebie wchodzi na ekrany kin 3 czerwca.

Zdjęcia na temat: żona piotr cyrwus
Dyskusje na temat: żona piotr cyrwus