• Informacje na temat:

  żona prezydenta francji

Artykuły na temat: żona prezydenta francji
 • Zraniona żona prezydenta

  Nowy album Carli Bruni, żony prezydenta Francji, Nicolasa Sarkozy'ego, został mocno skrytykowany przez recenzentów.

 • Żona prezydenta na mundialu?

  Carla Bruni, żona prezydenta Francji Nicholasa Sarkozy'ego, została podobno zaproszona, by zaśpiewać na otwarciu piłkarskich Mistrzostw Świata w 2010 roku.

 • Żona Litwinienki w Polsce

  Marina Litwinienko - żona Aleksandra Litwinienki, byłego rosyjskiego oficera KGB i FSB, który zmarł w Londynie w następstwie zatrucia radio aktywnym polonem - gościła w czwartek w Warszawie, w związku z polską premierą filmu dokumentalnego "Bunt. Sprawa Litwinienki" .

 • Raper znieważył żonę prezydenta?

  Afera we Francji. Czy raper La Fouine znieważył Carlę Bruni, żonę Nicolasa Sarkozy'ego?

 • Charles Aznavour nie żyje. Francja pożegnała legendarnego muzyka

  Narodowy hołd dla piosenkarza Charlesa Aznavoura odbył się w piątek (5 października) w Hotel des Invalides, w samym sercu Paryża, w obecności prezydenta Francji Emmanuela Macrona i jego małżonki. Kto jeszcze wziął udział w uroczystości pogrzebowej artysty?

 • Michel Delpech nie żyje. Pożegnał go prezydent

  ...na listach przebojów we Francji. Jak pisze agencja dpa, nie ma Francuza, który nie znałby piosenek Michela Delpecha , a jego ok. 200 utworów stanowi "skarb francuskiej kultury". Prezydent Francji Francois Hollande na Twitterze napisał, że Delpech zmarł, ale nigdy się nie zestarzał. "Jego utwory wzruszały nas, bo mówiły o naszym życiu" - dodał. "To był ludowy pieśniarz, który śpiewał...

 • Courtney Love ofiarą protestu francuskich taksówkarzy

  Była żona Kurta Cobaina nie mogła przewidzieć, że jej wizyta we Francji będzie przebiegała w taki sposób. Courtney Love przypadkowo została ofiarą ataku lokalnych taksówkarzy.

 • "Pan Tadeusz" w Paryżu

  Brawami na stojąco zakończyła się w czwartek przed północą paryska premiera "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy. W pokazie uczestniczyła m.in. żona prezydenta RP Jolanta Kwaśniewska, która przybyła do Paryża specjalnie na premierę. Film będzie wyświetlany we Francji pod tytułem "Kiedy Napoleon przekraczał Niemen".

 • Sarkozy pomógł Polańskiemu

  Rodzina Romana Polańskiego jest wdzięczna prezydentowi Francji - Nicolasowi Sarkozy'emu - za jego pomoc w sprawie uwolnienia polskiego reżysera.

 • Eastwood z Orderem Legii Honorowej

  Prezydent Francji - Nicolas Sarkozy odznaczył w Pałacu Elizejskim amerykańskiego aktora i reżysera filmowego, Clinta Eastwooda, najwyższym francuskim odznaczeniem - Orderem Legii Honorowej.

Wideo na temat: żona prezydenta francji
 • Melania Trump odwiedziła szpital dziecięcy w Paryżu

  Donald Trump wraz z żoną Melanią przebywa z oficjalną wizytą we Francji. Podczas gdy prezydent USA odbywał dyplomatyczne spotkania, Melania udała się do szpitala dziecięcego w Paryżu. Szpital Necker to największy szpital pediatryczny we Francji i jedna z najstarszych placówek w Paryżu. Melania, która zna język francuski, rozmawiała z małymi podopiecznymi. (Associated Press/x-news)

Dyskusje na temat: żona prezydenta francji
 • Re: One usidliły dużo młodszych!

  ale nikt nie przebije prezydenta Francji Makarona i jego żony Brigitte. Różnica wieku bagatela 25 lat.Niewybredne żarty mówią,że po spaleni katedry Notre Dame jedynym zabytkiem we Francji jest żona Macrona.Mamy polskie rekordy.Andrzej Łapicki,dawny lektor polskiej kroniki filmowej pojął za żonę młodszą od siebie kobietę o ...60 lat.To jak skok Boba Beamona w Meksyku.