• Informacje na temat:

  żona roberta górskiego

Artykuły na temat: żona roberta górskiego
 • Robert Górski: Fajnie być tatusiem

  Od dwóch lat życie jednego z najpopularniejszych kabareciarzy przypomina rozpędzony pociąg. Robert Górski (48 l.) z Kabaretu Moralnego Niepokoju w lutym 2019 roku został tatą Maliny, a we wrześniu poślubił Monikę Sobień (34 l.). Dzisiaj jest spełnionym mężem i ojcem. "Rewii" zdradza, czy służy mu późne ojcostwo i dlaczego żona nie lubi, kiedy zbyt długo żartuje...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Robert Górski: Czy uratuje resztę swoich oszczędności?

  Chyba w najśmielszych snach się nie spodziewali, że nieco ponad pół roku po ślubie los podaruje im… kolejny miesiąc miodowy.  I to wyjątkowo długi! Robert Górski wraz z żoną, dziennikarką Moniką Sobień (34), oraz roczną córeczką Malinką, wyjechali na czas pandemii z Warszawy i znaleźli schronienie w uroczym drewnianym domku na Mazurach. "Dowiedziałem się, że moja żona gotuje, bo do tej pory nigdy...

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Robert Górski i Kabaret Moralnego Niepokoju: Co dalej?

  Robert Górski (49 l.) ostatnio współpracuje głównie z żoną Moniką Sobień (34 l.), podczas gdy jego koledzy martwią się, kiedy znowu będą mogli wszyscy razem występować. Czy przedłużająca się izolacja nie zaszkodzi Kabaretowi Moralnego Niepokoju?

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Nieznane fakty z życia Roberta Górskiego! "Poznaliśmy się w kolejce do toalety"

  ...bohaterem narodowym. Podkreślali nawet, że jego wywodząca się z Mazowsza żona jest ich daleką rodziną. Wiedli spokojne życie. Mama pracowała jako krawcowa, ojciec był kierowcą MPK. Mały Robert uwielbiał...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Robert Górski od lat żyje w szczęśliwym związku! Dlaczego nigdy nie zdecydował się na ślub?

  ...uczynił go jednak najśmieszniejszym człowiekiem w Polsce" – tak opisał go Przemysław Borkowski, z Kabaretu Moralnego Niepokoju. To właśnie z „rozrywkowej” strony znamy Roberta Górskiego, zwanego(...) najwyżej na 3 dni, a po powrocie odprowadza syna do szkoły i robi zakupy. Mówi, że na co dzień jest dość spokojny, bo czasem tak się „wyżartuje” w kabarecie, że na więcej nie ma siły. Żona go chwali: dobry...

 • Tworzymy zgrany duet!

  Z czego się śmieją? Dlaczego tworzą kabaret? Co sądzą o koleżankach po fachu? - Niby jesteśmy osobnymi bytami, ale świetnie się rozumiemy - mówią o sobie. Oto rozmowa z czołowymi polskimi kabareciarzami, Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem.