• Informacje na temat:

  żona salety przemysława

Artykuły na temat: żona salety przemysława
 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • O ludziach, którzy mają marzenia

  Miłość, ambicja i dramatyczne życiowe wybory, których musi dokonać sportowiec. O tym opowiada film "Bokser", który inspirowany jest życiem Przemysława Salety. - Starałem się zagrać tę postać wiarygodnie - mówi Szymon Bobrowski. - To przede wszystkim film o miłości, o ludziach, którzy mają marzenia.- dodaje Anna Przybylska.

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  ..."Bokser" to film inspirowany karierą i życiem Przemysława Salety. Jaki jest pana Przemysław Saleta? Szymon Bobrowski : - W filmie nie gram Przemysława Salety. 'Bokser' oparty jest na wydarzeniach(...) dramat rodziny i dlatego starałem odsunąć się od prawdziwego Przemka Salety. Potraktowałem film, jak uniwersalną historię fabularną, a swoją postać budowałem niezależnie od tego, kim jest pierwowzór...

 • Święta przed telewizorem

  .... Bokserzy, blondynki, gangsterzy Zaraz po wspomnianym "Prawie Agaty" TVN zaprasza na "Boksera" , film inspirowany życiem Przemysława Salety. Główne role zagrali w nim Szymon Bobrowski i Anna(...) . Światowego sławy chirurga Rafała Wilczura opuszcza wraz z małą córeczką żona. Mężczyzna pogrąża się w smutku i alkoholu. Podczas jednej z bójek zostaje ciężko ranny i traci pamięć. Aby uniknąć aresztu...