• Informacje na temat:

  żona wojciecha malajkata

Artykuły na temat: żona wojciecha malajkata
 • Wojciech Malajkat: Artysta spełniony

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, rektor, a ponadto również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje we wtorek, 16 stycznia, 55. urodziny.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Wojciech Malajkat: Sprawdza się w każdej roli

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, dyrektor, właściciel kina a w międzyczasie również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje dziś 50. urodziny.

 • Lwowskie sentymenty Wojciecha Pszoniaka

  ...jako miasta wesołego. A Warszawa ma inny obraz - miasta walczącego. Bo Lwów los troszkę oszczędził" - zauważa. Pszoniak przyznaje, że nie ma akcentu lwowskiego. "Moja żona, która jest Ślązaczką...

 • Wojciech Pszoniak: Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka

  - Nie istnieje dobre, ciekawe aktorstwo bez wrażliwości i mądrości. Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka, choć napisanego jako rola - powiedział aktor Wojciech Pszoniak.

 • Małgorzata Foremniak w spektaklu "Imię"

  Do repertuaru Teatru Studio Buffo na stałe wchodzi spektakl "Imię". Jest to komediowa opowieść o piątce przyjaciół, dla których wspólna kolacja staje się przyczyną do refleksji nad niezrealizowanymi marzeniami i szansami. W rolach głównych będzie można zobaczyć m.in. Małgorzatę Foremniak, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Malajkata.

 • Nie żyje Monika Dzienisiewicz-Olbrychska

  W sobotę, 25 czerwca, w wieku 77 lat zmarła aktorka Monika Dzienisiewicz-Olbrychska. Była żona Daniela Olbrychskiego i obecna małżonka Andrzeja Kopiczyńskiego miała wylew krwi do mózgu, który przydarzył jej się w trakcie jazdy samochodem. O śmierci aktorki i pedagog poinformował portal e-teatr.pl.

 • Cezary Pazura dołączył do obsady filmu "Listy do M. 4"

  Trwają zdjęcia do czwartej części przebojowej komedii bożonarodzeniowej "Listy do M.". Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film trafi do kin 4 listopada tego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nową gwiazdą, która dołączyła do obsady, jest Cezary Pazura.

 • Jubileuszowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...r. aktorowi Jerzemu Turkowi. Znajdzie się na niej symboliczny, przekreślony odcisk dłoni - dodaje. Tablicę odsłoni żona artysty. Każdego dnia goście festiwalu mogą liczyć na moc rozrywki: będą nocne projekcje filmowe, spektakle teatralne, w tym "Pół na pół" w reżyserii Wojciecha Malajkata; czy premierowy pokaz "Kolacji na cztery ręce" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.Nie zabraknie również wielu...

 • Barbara Borys-Damięcka: Całe życie w telewizji i teatrze

  ...swojego następcę Wojciecha Malajkata, obecnego rektora Akademii Teatralnej w Warszawie. Już w 2004 r. rozpoczęła karierę polityczną, kandydując bez powodzenia w pierwszych wyborach do Parlamentu...