• Informacje na temat:

  żona wojtka szczesnego

Artykuły na temat: żona wojtka szczesnego
 • Marina Łuczenko-Szczęsna już planuje powrót do pracy

  ...30 czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego nie zamierza jednak odpuścić swojej pasji, czyli śpiewania.

 • MaRina Łuczenko-Szczęsna powraca w duecie z Kabe. Zobacz teledysk "News"

  Nieco ponad rok po urodzeniu syna Liama do muzyki wróciła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego właśnie wypuściła teledysk do zaśpiewanej w języku polskim piosenki "News" z gościnnym udziałem rapera Kabe.

 • Śpiewające dziewczyny piłkarzy

  Marina Łuczenko-Szczęsna "New York Post" wybrał najseksowniejsze partnerki piłkarzy Euro 2016 we Francji. Wśród wymienionych żon i dziewczyn znalazła się m.in. Marina Łuczenko (żona Wojtka(...) "I’ll Be Ready: The Album". Znalazł się tam remiks utworu promującego serial "Słoneczny patrol". Victoria Beckham Jedną z najsłynniejszych WAGs jest niewątpliwie Victoria Beckham , żona...

 • Musisz tego posłuchać! Tygodniowy, subiektywny przegląd płytowy (18.03 - 24.03)

  Najgłośniejszymi premierami tego tygodnia były niewątpliwie płyty Iggy'ego Popa i Gwen Stefani. Ale my chcemy, żeby z waszych głośników popłynęły w ciągu najbliższych dni też inne dźwięki. Co jeszcze warto sprawdzić? Oto nasze podpowiedzi.

 • Roman Polański i śmierć Sharon Tate

  Frykowski. "Nieszczęsny telefon od Wojtka przypomniał mi, że nawet na najbardziej pogodnym niebie zbierają się chmury" - pisał Polański. Frykowski donosił, że parkując na podjeździe przejechał(...) związać się z kobietą, zapewne też nie nakręci już żadnego filmu. Na szczęście pomylił się w obu sprawach. Stworzył choćby kultowe "Frantic" czy "Pianistę", a u jego boku stoi i wspiera go żona...

Wideo na temat: żona wojtka szczesnego