• Informacje na temat:

  żona z brazylii

Artykuły na temat: żona z brazylii
 • Wiktor Zborowski ma problemy ze zdrowiem? Żona zabrała głos

  Wiktor Zborowski (67 l.) podobno miał przejść operację rekonstrukcji lewego kolana. Podobno nie czuje się najlepiej. Jeden z tygodników sprawdził u źródła. Żona aktora wszystko wyjawiła.

 • Enrique Iglesias oskarżony o plagiat

  Duet kompozytorski twierdzi, że przebój "Bailando" Enrique Iglesiasa to plagiat ich kompozycji "Quiero Bailar Contigo".

 • Vincent Cassel i jego 21-letnia żona nie posiadają się ze szczęścia

  Nowy rok postanowił rozpocząć od długiego urlopu na skąpanych o tej porze roku w słońcu złotych plażach Brazylii, co dokumentuje licznymi zdjęciami na swoim Instagramie. Przy okazji Vincent Cassel nie pozostawił już wątpliwości co do tego, o czym spekuluje się od kilku tygodni. Hollywoodzki gwiazdor filmowy wkrótce zostanie ojcem. Ciążowy brzuszek jego małżonki, 21-letniej Tiny Kunakey, jest już...

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

 • Mąż Figury uciekł do Brazylii!

  Kai Schoenhals postanowił nie pojawiać się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Od procesu z żoną wolał balangę w ... Brazylii!

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Żona gwiazdora w złym stanie

  Żona gwiazdora r'n'b Ushera Tameka Foster doznała powikłań po operacji plastycznej, którą przeszła przed kilkoma dniami w klinice w Brazylii. Ze względu na zły stan zdrowia małżonki piosenkarz odwołał swój niedzielny występ na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy.

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Bernie Ecclestone zostanie ojcem! Sportowiec ma 89 lat!

  ...świetny kontakt.  Bernie Ecclestone i jego żona Fabiana Flosi pobrali się w 2012 roku i zamieszkali w Brazylii. Mimo dzielącej ich różnicy wieku świetnie się dogadują. Oboje są szczęśliwi, że w lipcu na(...)-letnia żona Fabiana spodziewa się dziecka, ale nikt nie mógł do końca w to uwierzyć.  "Tak, termin porodu przypada na lato. Nie wiemy, o co tyle zamieszania. Jestem bardzo szczęśliwy. Moja żona kilka lat...

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

Wideo na temat: żona z brazylii
 • Kanye West uzyskał stopień doktora!

  Kiedy jego żona Kim promowała swoją kolekcję ubrań w Brazylii, Kanye West miał ważniejsze sprawy do załatwienia. Raper uzyskał tytuł doktora na School of the Art Institute of Chicago w poniedziałek, 11 maja. (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

Dyskusje na temat: żona z brazylii