• Informacje na temat:

  żona z brazylii

Artykuły na temat: żona z brazylii
 • Żona gwiazdora w złym stanie

  Żona gwiazdora r'n'b Ushera, Tameka Foster, doznała powikłań po operacji plastycznej, którą przeszła przed kilkoma dniami w klinice w Brazylii. Ze względu na zły stan zdrowia małżonki piosenkarz odwołał swój niedzielny występ na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy.

 • Kate Rozz w Brazylii: Chciałam się odciąć

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, udowadnia, że nie jest tylko bywalczynią salonów. Zrealizowała film-reportaż o Brazylii, kraju, na który za sprawą mundialu skierowane są teraz oczy całego świata. Gwiazda podzieliła się wrażeniami z dalekiej podróży.

 • Brazylia: Śmierć na "Pasji"

  W połowie seansu żona duchownego zauważyła, że mąż przestał oddychać. Wezwany natychmiast lekarz stwierdził, że Jose Soares przeszedł ciężki atak serca. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. To już drugi przypadek śmierci na "Pasji" . Pod koniec lutego zmarła bowiem kobieta, która zasłabła oglądając krwawą scenę ukrzyżowania. 57-letnia Peggy Law Scott z Wichity zasłabła w środę, 25 lutego...

 • Sting apeluje do prezydenta Brazylii w sprawie pożarów w Azamonii: Świat płonie

  ...gwiazdor zaapelował do brazylijskiego rządu o zmianę polityki, która otworzyła możliwość wykorzystywania Amazonii. "Prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro , w otwarty sposób przyznał, że nie sprzyja rdzennej ludności, a teraz rezygnuje z już podpisanych traktatów, otwiera nowe terytoria na eksploatację i likwiduje organizacje naukowe oraz te zajmujące się prawami człowieka w Brazylii...

 • Miała atak serca, już jest lepiej

  Żona gwiazdora r'n'b Ushera została wypisana ze szpitala w Brazylii, zaledwie kilka dni po ataku serca, jakiego doznała na sali operacyjnej.

 • Rita Wilson o przebiegu koronawirusa

  Tom Hanks i jego żona byli pierwszymi gwiazdami Hollywood, które w oficjalnym oświadczeniu poinformowały o zarażeniu koronawirusem. Teraz czują się już dobrze i wracają do obowiązków zawodowych. W wywiadzie udzielonym w programie stacji CBS "This Morning", Rita Wilson opowiedziała o przebiegu choroby.

 • Rozwód po 2 latach małżeństwa

  Amerykański wokalista Usher i jego żona Tameka Foster planują rozwód.

 • Clarence Seedorf zostanie wokalistą?

  Czterokrotny triumfator Ligi Mistrzów, 36-letni holenderski piłkarz Clarence Seedorf dał wokalny popis w jednym z programów telewizyjnych w Brazylii.

 • Kobieca część natury Clive'a Owena

  Clive Owen, którego już 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi", z pewnością - jak większość męskiej populacji - nie może się doczekać niedzielnego finału mundialu w Brazylii. Jak przyznaje aktor w wywiadzie dla Harper's Bazaar, jest zagorzałym fanem piłki nożnej, a Jerzego Dudka kojarzy cała jego rodzina.

 • The White Stripes: Dzieciak w paski

  Jack White, lider zespołów The White Stripes i The Raconteurs, i jego żona modelka Karen Elson, doczekali się pierwszego potomka. Córka pary przyszła na świat we wtorek, 2 maja.

Wideo na temat: żona z brazylii
 • Kanye West uzyskał stopień doktora!

  Kiedy jego żona Kim promowała swoją kolekcję ubrań w Brazylii, Kanye West miał ważniejsze sprawy do załatwienia. Raper uzyskał tytuł doktora na School of the Art Institute of Chicago w poniedziałek, 11 maja. (źródło: CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: żona z brazylii