• Informacje na temat:

  żona zamachowska

Artykuły na temat: żona zamachowska
 • Córka Zamachowskiego napisała list do macochy

  ...nie maja zgody na kontakty ze mną'" - napisała Maria Zamachowska . źródło: TVN / x-media Córka Zamachowskiego zareagowała w ten sposób na wywiad Moniki Zamachowskiej dla "Vivy!". Żona aktora...

 • Aleksandra Justa, była żona Zamachowskiego, w serialu "Na Wspólnej"

  Do obsady "Na Wspólnej" dołączyła Aleksandra Justa, była żona Zbigniewa Zamachowskiego, znana widzom seriali m.in. jako Matylda Pawłowicz z "Barw szczęścia". Kogo zagra?

 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  ..."Moja żona cierpiała przez ten miesiąc zdjęć, bo ją kłułem przy pocałunkach, którymi lubimy się obdarzać. Po ostatnim dniu zdjęciowym zostały więc szybko zgolone" - powiedział w rozmowie z PAP Life Maciej Stuhr. Aktor zauważa jednak, że: "Męski zarost wraca do łask. Głównie brody, co prawda, ale z wąsami też niektórzy się przepraszają". Akcja najnowszego filmu Patryka Vegi rozgrywa się...

 • Zamachowski chce do serialu

  "Jako wielki aktor dramatyczny zawsze stronił od telewizyjnych tasiemców. Ale czasy się zmieniły" - informuje "Fakt"

 • Zamachowski i "zabójcza miłość"

  W niedzielę, 19 maja, w Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu "Zabójcza miłość".

 • Kiler Zamachowski kontra gliniarz Jakubik

  4 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Kochanie, chyba cię zabiłem" - komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom.

 • Zbigniew Zamachowski: Zdarzyło mi się podpaść policji!

  4 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Kochanie, chyba cię zabiłem" - komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie.

 • Zamachowski zdradzony i wkurzony, Jakubik i Czop na tropie

  4 kwietnia na ekranach zagości "Kochanie, chyba cię zabiłem" - komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom. Przedstawiamy sylwetki głównych bohaterów nowego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich".

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  ...10 października na ekrany kin wejdą "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, inspirująca historia prof. Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Film opowiada historię człowieka, który poświęcił całe życie, aby stać się najlepszym z lekarzy. Magdalena Czerwińska, filmowa żona profesora Religi, opowiedziała, jak przebiegała praca na planie.

 • Gwiazdy w komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem"

  Zbigniew Zamachowski, Marcin Korcz, Ireneusz Czop i Arkadiusz Jakubik, to gwiazdy nowej polskiej komedii sensacyjnej. Film "Kochanie, chyba cię zabiłem" wejdzie do kin 4 kwietnia.

Zdjęcia na temat: żona zamachowska
Wideo na temat: żona zamachowska
 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  Warszawa. "To, że nie chcemy Ciebie oglądać jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem. I to Ty sama do tego doprowadziłaś, właśnie między innymi udzielając wywiadów i wspominając w nich o nas i naszej mamie. Nie wiem też z jakiej racji piszesz na łamach prasy, że macie szóstkę dzieci. Nie macie szóstki dzieci - Ty masz dwójkę, a tata ma czwórkę, tak to rozdzielmy. Nie jesteśmy żadną patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny". To tylko...