• Informacje na temat:

  żony englerta

Artykuły na temat: żony englerta
 • Jan Englert i Beata Ścibakówna martwią się o córkę! Helena Englert miała tyle planów

  Helena Englert (19 l.), córka Jana Englerta (76 l.) i Beaty Ścibakówny (51 l.), w ostatniej chwili wróciła do Polski. Co będzie dalej z jej studiami w Nowym Jorku? Dziewczyna miała tyle planów, tyle możliwości...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Jan Englert: Wielka radość w domu aktora!

  To będzie wymarzona końcówka roku! Bo z Ameryki na święta wraca do domu Helena (19 l.), córka Jana Englerta (76 l.) z małżeństwa z Beatą Ścibakówną (51 l.).

 • Janusz Gajos: Takiego polskiego filmu jeszcze nie widziałem

  Janusz Gajos, legenda, ikona kina i - cytując Maję Ostaszewską: "jeden z najbardziej ukochanych aktorów w naszym kraju" - powraca na ekrany w "Body/Ciało" - filmie, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale.

 • Jan Englert: Życiorys pełen sekretów!

  Przez długi czas byli sobie niemal obcy. Ojciec Jana Englerta (76 l.) działał w konspiracji i nawet rodzina nie miała prawa nic wiedzieć. Aktor wyciągnął z tego lekcję...

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • Helena Englert wyprowadziła się z domu. Tak teraz mieszka

  W domu aktorskiej pary Beaty Ścibakówny (51 l.) i Jana Englerta (76 l.) zapanowało wielkie poruszenie. Choć długo się do tego przygotowywali, przed nimi trudna próba. Najmłodsza latorośl właśnie wyfrunęła z rodzinnego gniazda i zaczyna własne życie...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Barbara Sołtysik walczy z ciężką chorobą. Jan Englert stanął na wysokości zadania

  Englerta, który w tym samym serialu zagrał Rajmunda Wrotka. W latach 70. byli jedną z najpiękniejszych par. Urodziwi, utalentowani i niezwykle pracowici. Jan przegrywał zawodową rywalizację z żoną(...) małżonków twierdzą, że Jan Englert, który mimo upływającego czasu jest w dobrej formie, martwi się zdrowiem pierwszej żony. I jeśli tylko trzeba, wspiera finansowo dzieci, które się nią opiekują. Nic...

 • Edyta Olszówka: 20 lat minęło...

  Aktorka ma okazję do świętowania. Czy oznacza to dla niej nowe rozdanie?

Wideo na temat: żony englerta
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

Dyskusje na temat: żony englerta
 • Re: Miłość nie zna wieku. Te pary dzieli nawet 30 lat różnicy

  Scibak wyglada jak rownolatka Englerta. Zresztą zawsze tak wyglądała. Do tego jest o wiele brzydsza od pierwszej żony Pani Sołtysik.

 • Re: Pierwsi małżonkowie gwiazd, o których mało kto pamięta

  z jakiej racji portal ten pisze że nikt nie pamięta pierwszej żony Englerta? ja doskonale pamiętam ,natomiast w ogóle nie znam i z niczym nie kojarzę obecnej,nawet nie wiem jak wygląda

 • Re: Pamiętam tylko dobre rzeczy

  Panią Barbarę uwielbiam,to cudowna kobieta i aktorka.A Pana Englerta niestety przestałam lubić od momentu jak zostawił wspaniałą kobietę.Jego żony obecnej też nie lubię,nie dorasta do pięt Pani Sołtysik!

 • Re: Wojna gwiazd!

  Szapołowska nie powinna stawiać badziewnego programu nad sztuką. Z drugiej strony zniesmaczona jestem postawą Pana Englerta. Nie można było dojść do porozumienia w sprawie repertuaru? Hipokryta, zapomniał już jak jego żona Beata Ścibakówna występowała w tv? Wtedy można było udzielić aktorce urlopu i nie robiono problemu.Widać dla żony Pan Englert ma inne zasady.