• Informacje na temat:

  zooey deschanel

Artykuły na temat: zooey deschanel
 • Zooey Deschanel

  Zooey zadebiutowała w filmie " Mumford" w roku 1999 roku. Jej kolejne role były drugoplanowe, lecz zapadające w pamięć, w produkcjach takich jak między innymi : "U progu sławy" (2000), " Wielkie(...) kreacja postaci Summer w " 500 dni miłości" , gdzie zagrała u boku Josepha Gordona-Levitta. Dzięki niej otrzymała nominację do nagrody Satelity.   Zooey to także wokalistka zespołu She&Him...

 • "Fallinlove2nite" Prince w duecie z Zooey Deschanel!

  W sieci pojawił się już najnowszy singel słynnego Prince'a. W utworze "Fallinlove2nite" gościnnie występuje popularna aktorka i wokalistka Zooey Deschanel, gwiazda serialu "Jess i chłopaki".

 • "Jess i chłopaki": Zooey Deschanel jest w ciąży!

  Aktorka Zooey Deschanel, czyli Jessica Day z "Jess i chłopaków", oraz jej partner, Jacob Pechenik, spodziewają się pierwszego potomka.

 • Deschanel bała się swojej siostry

  Zooey Deschanel dorastała w przekonaniu, że jej siostra jest kosmitką, która chce ją zabić.

 • "Jess i chłopaki": FOX zamawia szósty sezon

  Po "Lucyferze" i "Rosewood" pora na "Jess i chłopaków". Stacja FOX postanowiła zamówić kolejną, już szóstą, serią serialu komediowego z Zooey Deschanel w roli głównej.

 • Gospel według Janis Joplin

  Projekt filmu biograficznego, opowiadającego o gwieździe muzyki lat 60. Janis Joplin, nareszcie zaczyna przybierać namacalne kształty. Autorkę płyty "Pearl" miała zagrać piosenkarka Pink, jednak zastąpiona została ona przez Zooey Deschanel ( "Autostopem przez Galaktykę" ).

 • Siostry wreszcie razem

  Po latach błagań marzenia fanów wreszcie się ziściły! Zooey Deschanel wystąpiła gościnnie w "Kościach", u boku swojej starszej siostry Emily Deschanel.

 • Marzy o inteligentnym mężczyźnie

  Zooey Deschanel nie jest wymagająca. Amerykańska aktorka i piosenkarka marzy o mężczyźnie, który będzie jej imponował inteligencją i będzie potrafił ją rozśmieszyć. 32-letnia gwiazda otrząsnęła się już po rozwodzie z Benem Gibbardem.

 • Często się tłumaczy

  Dr Temperance Brennan jest antropologiem. Powtarza, że lepiej rozumie martwych, niż żywych. Grająca ją Emily Deschanel często musi się tłumaczyć, dlaczego nie wie tego, co wie jej bohaterka.

 • Deschanel i Gyllenhaal prezenterami Sundance

  Zooey Deschanel ( "Porzucona" , "Elf" ) i Jake Gyllenhaal ( "Balonowy chłopak" , "The Day After Tomorrow" ) dostąpili zaszczytu prowadzenia uroczystości wręczenia nagród na festiwalu niezależnego kina Sundance. Para aktorów wystąpiła razem w komedii "The Good Girl", która znalazła się w programie imprezy w 2002 roku.

Zdjęcia na temat: zooey deschanel
Wideo na temat: zooey deschanel
 • Ponętna okularnica

  Chcesz wyglądać jak Zooey Deschanel z "Jess i chłopaków"? Obejrzyj to wideo!

 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

Dyskusje na temat: zooey deschanel