• Informacje na temat:

  żora korolyov taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: żora korolyov taniec z gwiazdami
 • "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk - architekt znanej widzom z programu "Nasz nowy dom".

 • Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov spełnia swoje kolejne marzenia. Otwiera akademię, w której uczyć będzie uzdolnione artystycznie dzieci. Wśród zajęć oferowanych przez jego placówkę będzie taniec, śpiew, aktorstwo oraz akrobatyka. Tancerz twierdzi, że uwielbia pracować z dziećmi i ma nadzieję przekazać swoje umiejętności młodemu pokoleniu.

 • Żora Korolyov zagra w serialu

  Tuż po wakacjach znany i lubiany tancerz pochodzenia ukraińskiego - Żora Korolyov spróbuje swoich sił w aktorstwie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Półfinał bez Dominiki Gwit

  Dominika Gwit i Żora Korolyov odpadli w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Już tylko trzy pary mają szanse na zwycięstwo w programie.

 • "Taniec z Gwiazdami" z gwiazdami disco polo

  Tego w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo. Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG zaśpiewają swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Martyna Kupczyk odpada, Renata Kaczoruk zachwyciła

  Martyna Kupczyk i Żora Korolyov odpadli z czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Awansu do kolejnego odcinka do końca nie była pewna Beata Tadla, która znalazła się wśród zagrożonych eliminacją gwiazd show. Najlepiej na parkiecie wypadła Renata Kaczoruk.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov musieli pożegnać się z rywalizacją w show "Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni występ Tomasza Zimocha

  Tomasz Zimoch i Paulina Biernat odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie Polsatu pozostało już tylko 8 par.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk trenuje tango

  Wiosenna - już siódma w Polsacie, a ogółem dwudziesta - edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie debiutem dla 11 nowych gwiazd. Wśród nich znalazła się młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk.

 • "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska odpada

  Paulina Chylewska i Jacek Jeschke odpadli w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Decyzja telewidzów może być zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że para zatańczyła drugi najlepiej oceniony taniec wieczoru. Pierwszą maksymalną notę w bieżącej edycji show otrzymał duet Natalia Szroeder-Jan Kliment.

Wideo na temat: żora korolyov taniec z gwiazdami
 • "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji.

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak uwodzi Mariotti

  Rafał Maserak i Monika Mariotti już dwukrotnie byli zagrożeni odpadnięciem z "Tańca z Gwiazdami". Aktorka, jak na pół-Włoszkę przystało, nie poddaje się jednak. Włoskim klimatem zaraziła nawet "duchowego Włocha" - Rafała Maseraka. 31 marca para zabierze nas do jednej z kubańskich kafejek Hawany, by zatańczyć cha-chę, a na parkiecie wspomogą ich Jan Kliment, Stefano Terrazzino i Żora Korolyov. Tak