• Informacje na temat:

  zosia rodzina zastępcza

Artykuły na temat: zosia rodzina zastępcza
 • Gabriela Kownacka: Lady Gabi

  W czwartek, 30 listopada, mija siedem lat od śmierci jednej z ulubienic telewidzów - Gabrieli Kownackiej. Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" zmarła po kilkuletniej walce z nowotworem piersi.

 • Misheel Jargalsaikhan: Polska to mój drugi dom

  Ze wszystkich gwiazd serialu "Rodzina zastępcza" Misheel Jargalsaikhan była najmniej rozpoznawalna medialnie. Teraz, dzięki występowi w "Celebrity Splash", urodzona w Mongolii dziewczyna po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi.

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Pamiętamy o Gabrieli Kownackiej?

  ...25 maja 2012 roku 60. urodziny obchodziłaby Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza". Artystka zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza", została pochowana we wtorek na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie.

 • Joanna Kurowska: Dusza towarzystwa

  ...jak "Buła i spóła", "Graczykowie", "Rodzina zastępcza". Pani Joanna na zawołanie wprawia widzów w fantastyczny nastrój! Może więc zdziwić druga strona jej natury - zamiłowanie do "szarej" normalności(...) panuje harmonia. Rodzina jest dla niej wszystkim: córka Zosia (19 l.), która zaczyna dorosłe życie, i mąż, dziennikarz Grzegorz Świątkiewicz. Mówi o nim, że jest z gatunku tych mężczyzn, jakich już nie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Będą walczyć o Kryształową Kulę

  Zosię z niezapomnianego serialu "Rodzina zastępcza". - Jestem zdania, że w życiu warto podejmować ryzyko, więc nie mogłam odrzucić propozycji udziału w show - tłumaczy Misheel, która dziś studiuje...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  .... Swoją pozycję ulubienicy widzów przypieczętowała w 1999 roku rolą Anki Kwiatkowskiej w hitowym serialu Polsatu "Rodzina zastępcza". W tę postać wcielała się przez 9 lat. Również wtedy, gdy zmagała...

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

Zdjęcia na temat: zosia rodzina zastępcza
Wideo na temat: zosia rodzina zastępcza
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się zaczęło…"Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane.